Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Rodinné recepty

Baruška, 08.10.2014 15:35

Cestoviny ako z reštaurácie

Ahojte dievčatá. Hľadám nejaký fakt super recept na cestoviny. Niečo podobné ako predávajú v pizzeriach alebo fast foodoch. Niektoré sú fakt skvelé, vyoblizujeme celá rodina tanier, ale ešte som neprišla na to, ako napodobniť omáčku. Yell

  • pete
    09.10.2014, 21:54

    Ahoj,
    ake cestoviny myslis, talianskych omacok je vela... a su to vcelku jednoduche recepty, treba pouzit talianske  cestoviny nie nase, oliv olej a cerstve suroviny, su to pomerne rychla a jednoduche recepty.
     
    P.

  • janusa523
    24.10.2014, 10:12

    ja už som ich skúšala niekoľko, ale ani jeden z nich sa nechytá na moju oľúbenú pizzerku
    náhrad je veľa, súhlasím s pete, ak použiješ talianske cestoviny a čerstvé suroviny, bude to dosť podobné

  • Baruška autor
    24.11.2014, 15:02

    Dík za tip. Nenapadlo mi nikdy vymeniť cestoviny, určite si dám námahu a pohľadám aj v obchode a vyskúšam s nimi.

  • Baruška autor
    24.11.2014, 15:05

    No to je pravda, v tých reštauráciach ja neviem ako to robia, že všetko tak skvelo chutí. Aj odkiaľ to nakupujú, veď majú tie isté podmienky ako máme my. A keď chce človek recept, tak ti povedia, že to je ich tajomstvo, že oni neprezrádzajú svoje triky. Undecided Ani sa im nečudujem, potom by každý len doma si to varil a oni by stratili zákazníkov Laughing A kam najradšej chodievaš? Ja mám viacero podnikov, kde sú za dobré ceny aj skvelé jedlá a to v dnešnej dobe je už čo povedať ohľadom ceny.

  • janusa523
    10.02.2015, 14:42

    To hej, tak tie ceny nielen v reštauráciach ale aj v obchodoch sú hrozné. Či už si chceš variť doma alebo zjesť niečo v reštike občas mám pocit, že to vyjde narovnako draho. Ja mám svoju obľúbenú Kliklak. Varia tam kadejaké chuťovky a využívam aj ich donášku. Párkrát som ich využila ak sme robili rodinnú oslavu a nemal mi s tým kto pomôcť. Hosťom náramne chutilo, dokonca pýtali aj recept, samozrejme že som sa nepriznala odkiaľ to mám. :-D

  • mamminka
    23.06.2015, 23:50

    Nám chutí najviac paradajková s rôznymi dopnkami- či už korenie bazalka alebo cibuľka a cesnak... Hocijakým spôsobom to robím, dôlekžité je, aby bola paradajka čo najdomácejšia. Teraz v lete nie je ťažké zájsť na trh a nakúpiť si chutné paradajky, ktoré sú "takmer domáce". Alebo ak máš balkón, terasu hocičo, vypestuj si cherry, nie sú náročné na starostlivosť a chutia najlepšie na svete :) 

  • zorka
    13.01.2016, 09:44

    Potrebovala by som uz tiez nejake nove recepty, lebo uz niekedy neviem co mam varit :-(

  • emma_m
    26.02.2016, 12:20

    svokra zacala teraz robit cestoviny s nejakou cesnakovou omackou a zeleninou. Mnamka!

  • Lóra
    29.03.2017, 12:56

    cesnaková omáčka? Nevedela by si zohnať recept? Znie to dobre :)

  • Vouli
    05.04.2017, 13:44

    Baby ako dlho varite cestoviny? Nikdy neviem odhadnut kedy su al dente :O

  • potkanica21
    15.06.2017, 15:50

    ja zvbožňujem cestoviny a taliansku kuchyňu, kúpila som si aj taliansku kuchársku knihu a keď je v Lidli taliasnky týždeň nakupujem tam do zásoby :) https://www.letakomat.sk/lidl/kompletny-letak-pozitok-z-chuti-talianska/

  • Vouli
    10.07.2017, 10:47

    ako dlho varis cestovinky? :)

  • zitrana
    14.11.2017, 15:08

    recept na zapekané lazane? už som vyskúšala viacero ale všetky nám prišli príliš mastné :/ 

  • Ivica1292
    26.03.2020, 17:23

    @Baruška Ja si tiež myslím, že je dobrý nápad vymeniť cestoviny. Veľa reštaurácií dnes robí domáce a tie sú úplne o niečom inom. Ja som síce skúšala robiť cesto domáce, ale je to piplačka. Dobrý tip je určite Lidl, keď majú taliansky týždeň, tak tam dostaneš čerstvé cestoviny v rôznych prevedeniach a nie sú ani drahé. Tuším na ⁣https://flyrion.com/sk/letaky/hypermarkety/lidl/ som videla aj presnú cenu počas talianskeho týždňa. Neviem ale, či ich majú aj mimo toho. Ale určite sa oplatí vyskúšať :))

  • olgaloga
    18.05.2020, 23:36

    Ak sa vám nechce robiť domáce cestoviny najlepšie/najautentickejšie, z tých cenovo dostupných, chutia určite Barilla. Vždy sú na krabici inštrukcie koľko ich treba variť na al dente. Jednoduchý recept je len zmiešať trochu olivového oleja, bazalkové pesto a parmezán navrch. Alebo rýchla rajčinová omáčka: cibulka, cesnak, olivový olej, paradajková omáčka, čerstvá bazalka + parmezán podla chuti :)

+ -
Príspevkov: 16