Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 09.05.2016 15:02

o aute

Dobry den,mohli by ste sa so mnou podelit o skusenosti co sa tyka autobazu aaauto. citala som si totizne nejake veci od nich ale potrebovala by som pocut nieco od vas kedze tam neviem co su zac a zda sa mi to cele nejak pritiahnute za usi.

  • anonym autor
    09.05.2016, 15:06

    chcela by som vediet ako to tam prebieha. bola kauza o stocenych km a podobne, aky mate na to nazor

  • anonym
    10.05.2016, 10:15

    tazko povedat zjavne ma kazdi ine skusenosti, pravidlom je ked sa nieco stane vsade sa to rozobera ak je nieco v poriadku tak to nikto nekomentuje :)

  • anonym
    10.05.2016, 11:14

    takto tak sa daju auta predavat aj kupovat. v predavani mi pride vyhodou ze to je fakt rychle, nemusis sa stym predajom polroka trapit, predavas to mozno za nizsiu cenu ako si cakala ale to je tak vsade u autach je to strasna nevyhoda ze tie ceny klesaju strasne rychlo, a zase obe strany na tom musia nejak zarobit.

  • anonym
    10.05.2016, 11:22

    pri kupe auta, treba prekontrolovat vsetko, je dobre si ho odskusat nekupujes predsa macku v o vreci. su tam urcite zaruky neviem ako to oni maju to by trebalo prestudovat, ale maju to poriesene lepsie ako niektori ludia co predavaju sami, doplatila som na to raz a uz nikdy. sluboval vsetko co je tam mene ze nebolo havarovane ani stacane km. to auto nevydrzalo nakoniec nic. a spatne sa k majitelovi uz nedopatras. vsetko ma svoje plus aj minus. ja si myslim ze to treba odskusat a sama zistis ci sa ti to oplati alebo nie. nikto ta nebude do nicoho nutit 

  • anonym
    19.05.2016, 20:10

    s kupou je to tazko :/

  • anonym
    23.05.2016, 09:51

    je to pravda v predajni ci bazaroch je lepsie kupovat, pri sukromnikoch sa ktomu potom nedopatras, mam z toho trosku strach potom. pravdaze ak si na strane predavajuceho,chces predat auto sam, ale tiez je stym vela trapenia, mozno to predas za trosku drahsie ale aj to zial nieje zarucene :(

  • anonym
    09.06.2016, 14:49

    Dobrý deň,s manželom sme kupovali kiu ceed vo velmi zaujmavej farbe hnedej, velmi doporucujem toto auticko, kedze som snim velmi spokojna. je velmi sikovne takze snim aj parkovanie zvladam :D celkovo pri kupe nebol ziadny problem, ja som si ho predom vybrala odskusali sme ho na mieste. bolo vsetko v poriadku a ja som uz bola i tak dopredu rozhodnuta :D

  • anonym
    22.06.2016, 15:48

    baby kupovali ste auto s automatickou prevodovkou ?? kedze vyhliadnute auto mam vsetko je super len v tomto si niesom ista. vymenili sme uz nejedno auto ale stale to bola klasicka 5stupnova prevodovka. tak si niesom ista teraz

  • anonym
    08.03.2017, 12:45

    My sme kupovali a nebol problem vobec . Ale uznavam, ze su aj sympatickejsie bazare.:)

  • anonym
    15.03.2017, 18:37

    podľa mňa žiadny bazár nie je sympatický

  • anonym
    22.03.2017, 12:34

    Je dobré sa aaaautu vyhybat aspon teda mne sa vobec nepozdavaju :)

  • anonym
    19.04.2017, 17:41

    Ale ani cez známych to nie je vždy vhodné riešiť kúpu autom.

  • anonym
    24.04.2017, 15:15

    My sme najskôr riešili kúpu cez kamaráta mechanika, ale nedopadlo to najlepšie, takže už nikdy nič takéto cez známeho ani náhodou 

  • anonym
    01.05.2017, 13:08

    nákup ojazdeného auta je vždy nejaký spôsobom risk a tam si moc pomôcť nevieme, keď sa do takýchto veci nejako nevyznáme :/

  • anonym
    23.05.2017, 10:12

    Vieš čo nie len my, ale mnohokrát aj mechanici samotní sa dajú oklamať.

+ -
Príspevkov: 20