Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Pohlavie

Ahojte mamicky.Chcela by som sa vas opytat ake mate skusenosti s urcenim pohlavia.Ci sa vam niektorej stalo,ze vam doktor povedal,ze budete mat urcite chlapca a nakoniec to bolo dievca alebo naopak a na akom ultrazvuku vam to robil-povedal.

  • stankaG
    14.03.2009, 15:30

    mne sa trafil :tup:  už v 20. t.t. som vedela čo čakám :D a to pri oboch tehu.
    a bola som len na klasickom ultrazvuku. vraj 3D je 100% spoľahlivý, nielen na určenie pohlavia ale aj na vylúčenie rôznych genetických porúch....
    kebyže čakám ešte ďaľšie dieťa iste idem aj na 3D....ale to nehrozí...je nás už dosť :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  • mimina2
    14.03.2009, 16:27

    Poznam zname, ktorym povedali pohlavie dietata, ale vobec to nevyslo. A dokonca ani pri 3D sone. Naviac, v jednom pripade ani 3D sono nepreukazalo zdravotnu komplikaciu dietatka - chybajuca ruka. A to je podlamna hrozne. Takze, nic nie je stopercentne.

    Pri mne to pri druhom dietatku vyslo. Ale mojej priatelke najprv povedali dievcatko a potom chlapca. Tak bola nestastna, chcela dievcatko. Ale nakoniec sa jej aj narodilo. Lekar videl na ultrazvuku opuchnute genitalie, a tak urcil, ze to bude chlapcek.

    Aj to sa stava

     

  • InkaZA
    14.03.2009, 18:51

    Mne pri dcere doktorka nepovedala, ale mojej mame povedala, ze to bude dievcatko. Dohodli sa vsak, ze kedze to ja nechce vediet, tak mi to nepovedia. Trafila sa. Pri druhom teho som velmi chcela chlapca. V 20 t.t. pri normalnom sone mi povedali dievca, tak som to musela trosku predychat, ale nakoniec sa nam narodil vytuzeny chlapcek. U mna to teda bolo 50 na 50.

  • sisa311
    14.03.2009, 19:16

    Ja som sa to dozvedela až v 30 t.t. a to na klasickom sone. V 20 t.t. boli drobci (dvojčatá) zle otočení a nevidelo pohlavie. Ale v tom 30 t.t. sa doktorka trafila na 100 %, najprv určila chlapca, čomu sa strašne tešil muž, ktorý tam bol so mnou, a keď išla určit druhé bábo, tak som s malou dušičkou čakala a dúfala, že to bude dievča, a ona to naozaj povedala. Aj keď pri dvojčatách je to komplikovanejšie, trafila sa presne, aj keď ja som tomu do poslednej chvíle neverila.

  • tanaalexdenis
    14.03.2009, 19:19

    No dufam,ze to bude aj moj pripada.Myslym to,ze sa sekol v pohlavi.Ja chcem strasne dievcatko.Na normalnom sone mi povedal, ze vraj chlapec aspon podla toho co vidi.A na 3D mi povedala,ze chlapec ze isto.Ale dufam,ze nie ved to moze byt aj pupocna snura alebo to je fakt dobre rozoznam pisko od pupocnej snury?

  • tanaalexdenis
    14.03.2009, 19:24

    Prispevok bol vymazany

  • sandras
    14.03.2009, 19:48

    a na zaklade čoho si myslíš, že je to dievča, ked lekári tvrdia opak? ak ti to povedali 2x nezávisle na sebe, aj na obyčajnom aj na 3D, tak je to viac-menej isté:wink:

    mne na obyčajnom sono pri dcerke povedal v 30 tt. že to je dcerka
    pri synovi si nebol istý, tak mi radšej pohlavie nepovedal, vraj nevidno (ale ja som myslela, že to bude dievčatko, asi preto, že mi to povedala kedysi davno veštica  a aj v tom čínskom kalendári vyšlo dievča...  až do konca, no "ciťák" ma sklamal:lol: ) Ale aj keby mi povedal, tak to beriem 50:50, ako aj pri dcerke, mala som nakupene všetko v neutrálnych farbách, tiež už som počula od známych, že sa "sekli" 



      

      

     

  • marianna2
    14.03.2009, 19:56

    Pri prvom bábetku mi povedali dcéra a máme dievčatko.Pri druhom som bola na sone 3x, vždy iný lekár mi povedal dievčatko a narodil sa mi syn.;-) Teraz čakáme tretie a aj keď sa určite oýtam na ultrazvuku, čo to bude, budem to brať s rezervou.

  • michi
    14.03.2009, 19:57

    Prispevok bol vymazany

  • angie
    15.03.2009, 11:31

    U mna to vyšlo pri obidvoch  okolo 20teho týždna mi povedali čo čakám.....vyšlo to a na 3D som ani nebola..............tiež si myslím že 3D je najspolahlivejšie a je tam malinké percento že by sa lekár zmýlil.

  • lenka-galla
    15.03.2009, 12:18

    Ahojte maminky, 

    podporte mna a  mojho synceka Petka v sutazi s Lovelou. Na tejto stranke  http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=5792&invite=99925 nam mozete dat hlasy, najvyssi pocet je 5hlasov - klik na poslednu hviezdicku vpravo. Sutaze sa zucastnuje 6000mamiciek, takze kazdy hlas nam pomoze.

    Dakujeme :kiss: 

    Lienka s Petkom  

  • tanaalexdenis
    15.03.2009, 20:01

    SandraS sudim na zaklade toho,ze mi to vyvestila suseda z obrucky ktorej to zatial stale vyslo.

  • sandras
    15.03.2009, 20:04



    jaj, tak taka veštica mi veštila tiež 2 dcerky do tridsiatky ... a vidíš 1 dcera a 2 syn:lol: take beriem s rezervou ...

    moja mam vie uhadnuť podla niečoho, čo to bude, už ked je žena tehotná, ešte sa tiež nepomýlila. Aj mne oboch povedala, ona jedina mi tvrdila, že 2. dieťa je synček ... neviem ako to vie, ale proste vie ... ale doperdu pred tehotenstvom to nevie povedať, až tak po 20.tt

  • Lienka1
    15.03.2009, 21:03

    ked som otehotnela, moja draha stara mama dala nase datumy narodenia a pocatia nejakemu znamemu a ten nam povedal, ze budeme mat chlapceka. aj v cinskom horoskope to tak vychadzalo. potom sme okolo 25 tt sli na sono, klasicke a lekar nam povedal, ze ako hlada, tak hlada, ale vajka nevidi:) nesekol sa a nam sa narodila dcerenka:heart:

  • Jaruskka
    16.03.2009, 11:37

    Ahojte baby.

    Tak mne by sa maličká mala narodiť o mesiac. Od 20. tt vieme, ze je to dievčatko, aj keď  vtedy si lekár nebol celkom istý, lebo bola nejak zle otočená. Odvedy som bola na 3D USG ešte 2x, vždy tam bol iný doktor, ale všetci sa zatiaľ zhodli na to, že to bude dievčatko. Ja im verím.

    Ale moja známa má ročného chlapčeka a keď  bola tehu, tak jej vraveli, že to bude dievčatko a nevyšlo. Ale ona nechodila na 3D.

    Tak si myslím, že ten 3D USG je presvedčivejší.

    Veľa štastia.

     

+ -
Príspevkov: 289