Diskusie

Vytvoriť diskusiu

ocny krem

ahojte , chcela by som vas poziadat o radu.moja sestra ma iba 20 rokov, ale odkedy ma male babetko tak sa malo vyspi a vsetko s tym spojenea v poslednom case ma tmave kruhy pod ocami, dokonca to ide aj tazko zakryt majkapom, vzdy vravi, ze to ma len z toho , ze sa malo vyspi ale ja vidim, ze ju to velmi trapi, neviete baby poradit niejaky ocny krem ? alebo nieco podobne? mali ste aj vy niejaky podobny problem ?
ja mam uz tri deti ale ja som sa s tym nestretla, dakujem ...

  • adrikacik
    28.02.2009, 19:44

    no ja mam kruhy stale,či sa vyspím či nie...vraj je to podmienené aj hrubkou pokožky a presvitaním ciev pod nou... Inač ja statočne maskujem make-upom: dam očný krem,na to korektor( mne sa najviac osvedčil so žltkastým odtienom) a este to prebehnem zľahka púdrom....Nič lepšie som zatial neobjavila,ak niečo máte,dajte vediet:shock:

  • strasnedeco
    28.02.2009, 21:28

    ahoj ja tiez sem tam bojujem s kruhmi a pomaha mi na cerstve koliesko dslstovej uhorky prilozit na par minut a potom len obycajny hydratacny krem na tvar....priznavam nejaky extra zazrak to nie je no troskuto pomoze :-D :-D

  • strasnedeco
    28.02.2009, 21:29

    ach pomylila som sa myslela som SALATOVU uhorku ....pardon :D

  • Ada30
    05.03.2009, 18:11

    ja pouzivam hydratacny od Nivea. ten je ako prevencia proti kruhom, ale neviem ci by pomohol aj tvojej sestre. moja sestra mavala tiez strasne kruhy pod ocami-lekarka zistila, ze je chudokrvna tak brala lieky a pomohlo. nech zajde za doktorkou, mozno to je zdravotny problem a nie len unava :wink:

  • cibina
    05.03.2009, 21:51

    Dievčatá, tmavé kruhy pod očami vraj súvisia aj s funkciou pečienky a ľadvín. Samozrejme aj so spánkom. Aj mne sa to niekedy prejaví, niekedy zlepší, už som si na to zvykla.

  • Lenka
    14.01.2022, 21:43

    Mne na očné okolie pomohlo toto sérum: ⁣https://www.iuvenio.com/crosslinked/
    Poznám tie prebdené noci pri deťoch:-)

  • Basa
    10.02.2022, 21:07

    Tiež mám super skúsenosť so sérom z iuvenio.com. Mala som problém s drobnými vráskami okolo očí a krásne mi ich zjemnilo.

  • Tonka
    12.03.2022, 12:23

    Veľa som čítala o tej iuvenio kozmetike, asi ju tiež vyskúšam.

  • jankanova78
    09.04.2023, 16:24

    zachvíľu mám 40-tku a uz zacinam vidieť v okolí očí mierne vrásky. preto by som chcela niečo zacat pouzivat

  • andrea
    12.04.2023, 19:38

    janka toto isté aj ja, 40 odbylo a bum vrásky :D, ja si vyhľadávam skôr nejaké prírodné alebo kvalitné produkty

  • zuzka
    14.04.2023, 22:06

    vrásky si natieram špecialnymi produktami na očné okolie, krásne to vypne pokožku

  • maria
    17.04.2023, 15:04

    pokožku pri očiach mám ovysnutú, pozerám sa tiež po nejakom kréme na vypnutie pokožky

  • kbenikova
    21.04.2023, 21:31

    ⁣mám suchý typ pleti, potrebujem na starostlivosť produkty, ktoré sú veľmi kvalitné a hydratujú na dlho, toto som našla pri produktoch byfemme, je to veľmi kvalitná značka. Pri ich produktoch moja pleť vyzerá sviežo

  • byrikk
    23.04.2023, 18:25

    na spomalenie stárnutia som si kúpila ⁣https://www.byfemme.cz/beyond-program-home-care-miracletox-cistici-rada-zdarma/. už po prvom použití som citíla že mam pleť napnutú, takisto by mala redukovať vrásky, tie mám ja hlavne na čele

  • Masa
    23.07.2023, 20:41

    ⁣Tak po pôrode som preplakala veľa chvíľ pred zrkadlom. Keby ste vedeli ako mi padali vlasy, nočná mora. Potom mi odporučili kolagen a problémy prestali. Nielen že som mala vlasy dokonalé, ale aj nechty sa mi prestali lámať. Zmizli mi aj kruhy pod očami a pleť som ma pružnú. Na kolagen nedám dopustiť.

+ -
Príspevkov: 24