Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Pôrodnica Košice stará nemocnica

Ahojte mamičky,začiatkom marca mám termín pôrodu,uvažujem,že by som šla rodiť do starej nemocnice na Rastislavovej.Rodili ste tam niektorá?Aké sú vaše skúsenosti,príp.odporučte mi odtial nejakeho dobrého doktora.

  • zuzu13
    17.12.2008, 13:11

    ja s ňou síce skúsenosť nemám, ale aj mňa by to veľmi zaujímalo....

  • joohi
    26.12.2008, 15:42

    Chystam sa rodit na Rastislavku, vlastne dnes mam termin, len mlademu panovi sa akosi este nechce von... :lol:  Tak ked to bude, ozvem sa s dojmami a pojmami... Inak mojou lekarkou, je Mudr. Janka Mikulova a som s nou spojkojna. Co tam chodim na kontroly posledny mesiac, mam celkom dobry dojem, prve 2 deti som rodila v Saci, ale 3. porod som sa rozhodla zmenit porodnicu, tak uvidim ci bude lepsie.

    Janka

  • zuzu13
    30.12.2008, 19:00

    Joohi držím palce a daj vedieť čo a ako...:wink:

  • zahradka
    01.01.2009, 10:17

    ja s touto pôrodnicou nemám naštastie skúsenosti, a ja by som tam rodiť nikdy nešla....dosť som toho počula od viacerích...jednoznačne Šaca

  • zuzu13
    01.01.2009, 18:54



    Ahoj zahradka a ako je v Šaci? Vieš niečo viac?

  • zuzu13
    02.01.2009, 17:30

    a viete niektorá aké je to na rastislavovej?

  • Marsi06
    05.01.2009, 20:51

    Ahojte.Na Rastislavke som rodila v lete r.2006,pretože som o nej počula,že je druhá najlepšia na Slovensku.Pravda je taká,že tam sestričky robia viacej roboty ako lekári.Ale je to tam celkom dobré.Aj starostlivosť o bábätká.Na detskom oddelení je iba jedna nepríjemná sestrička,ale na ženskom šestonedelí je to fajn.Teraz som v 16-tom týždni tehotenstva a asi tam pojdem zase.

  • marymoto
    20.01.2009, 11:55

    milé baby.
    ja som v nemocnicy na rastislavovej rodila svoju dceru v oktobri 2004 a syna v marci 2007 , napriek tomu ze byvam pri novej nemocnicy na tr.SNP.  Bola som s pristupom ako sestriciek tak lekarov pred aj po porode velmi spokojna. lekara som dopredu nemala vybaveneho a poviem vam ze sestricky to maju radsej volali ma ze ta je "nasa". Dceru mi odrodila taka tmavovlasa p.doktorka veeelmi zlata a sympaticka (neviem si teraz spomenut na meno ale asi je jedina tmavovlaska na porodnom) za asistencie dr.rosochu (mne osobne je veeelmi nesympaticky) a druhe zhodou okolnosti opat ta tmavovlaska ked som okolo 22 hod prisla mala sluzbu, v ten den mala asi uz 4 porody odrodene predomnou a napriek tomu bola naozaj velmi mila a este jeden porod po mne ju cakal.  Takze keby som isla tretikrat tak urcite na rastislavku.  pa pa dufam ze som kusok pomohla.  :D a prajem krasne a stastne porody

  • Renka07
    22.01.2009, 19:52

    Ahojte ja som rodila v juli 2008 v Saci a nemozem povedat nic zle.Kazdy ma ine skusenosti s nemoc. Ja som chcela ist do Sace od zaciatku takze o starej alebo novej som ani neuvazovala.

  • anonym
    06.08.2011, 17:14

    :D :idance:  Ahoj ja som rodila v starej nemocnici narastislavke mozem vam to odporucit postaraju sa o vas aj o dieta  bolo tam pekne aj teraz je pekne moja dcera satam narodila bolo to prve dieta ktore mi zachranili azachranili aj mna verte mi prezila som dost martricia

+ -
Príspevkov: 10