Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Ako to prežívam

anonym, 14.12.2010 20:19

Bolesti v podbrušku

Ahojte maminky. Viete mi poradiť? Som v 23tt a pociťujem bolesti v podbrušku. Doteraz boli iba také slabé a občasné ale dnes to bolo horšie. Bolí to hlavne keď mením polohu keď sedím a postavím sa alebo keď ležím a posadím sa....  Dnes to bolo intenzívnejšie a chvíľku mi trvalo kým som sa po postavení vedela vyrovnať. Pri poslednej návšteve doktorky som jej to hovorila a ona sa iba opýtala či beriem magnézium a kázala mi kúpiť Magne B6 a užívať 2x1.  Malí je aktívny pohyby cítim ale prečo tá bolesť? myslíte, že to je v poriadku?        Ďakujem Diana.

  • anonym
    14.12.2010, 21:19

    Ahoj, nechcem Ťa vystrašiť, mne bolo podobne, keď som bola tehotná, cítila som bolesť v podbrušku, hlavne pri zmene polohy ako opisuješ Ty. Spomenula som to lekárke, ale iba telefonicky, povedala, že pravdepodobne to bude z toho, že sa rozťahuje maternica. O tri týždne som išla na kontrolu, vyšetrila ma a zistila, že som otvorená na 2 cm, tak ma okamžite poslala do nemocnice. Ja som bola vtedy v 32. týždni. V nemocnici mi dali lieky na zastavenie pôrodnej činnosti a takisto mi lekárka odporučila kúpiť Magne B6. Syn sa narodil v 34. týždni, ale už kvôli iným komplikáciám.
    Tak pre istotu choď ešte raz k lekárke a povedz jej, že sa necítiš dobre, aby Ťa vyšetrila.

    Možno to naozaj nič vážne nebude, a pomôže magnézium, držím palce.

  • anonym
    15.12.2010, 16:38

    Ďakujem za radu. Dnes som teda pre istotu bežala k doktorke a zajtra nastupujem do nemocnice. Pri vyšetrení mi nič nezistila, že tam mi dajú infúziu a malo by to prejsť.                                                   Diana

+ -
Príspevkov: 2