Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Ako to prežívam

anonym, 19.11.2010 23:48

stlacenie brucha pri zohnuti a obava o babatko

Dobry den,

chcela by som sa Vas opytat, je to mozno trapne, ale ja som  momentalne v 19.tt a niekedy jednoducho zabudam, ze som tehotna. Po dlhsom case sme si isli s kamoskou a mojou dcerou sadnut na dzus, ked zrazu spadli dcere cukriky na zem dalej pod box, na krorom sme sedeli. A ja som sa automaticky bez rozmyslania zohla asi 180 stupnov, ze zdvihnem tie cukriky. No a dost som asi stlacila brucho a bojim sa, ci sa nieco babetku nemohlo stat, ci som ho nemohla ohrozit. Potom mi trochu stvrdlo brucho a teraz je to OK. Myslite, ze sa mu nieco mohlo stat? Dakujem za odpoved

  • anonym
    20.11.2010, 07:00



    treba byť opatrný ale ja si myslím, že sa mu nič nestalo aj mne sa to občas stane, že sa pozabudnem /28 týždeň/ hlavne keď spím, že sa s panikou okamžite zobudím lebo cítim, že som sa prevalila na brucho. :excited:  Pokiaľ cítiš pohyby a nemáš bolesti, krvácanie tak určite bude všetko ok držím palce :thumbsup:

  • anonym
    20.11.2010, 08:22

    ahoj, pokial nespadnes na brucho, alebo sa silno niekde do brucha neudries, tak babatku nic nebude - to ze sa nieco stalo citis ty a nie babatko, urcite mu ani prudsim zohnutim neublizis - skor sebe, lebo sa ti moze zakrutit hlava alebo ti prist zle

  • ninus
    20.11.2010, 12:18

    Ahoj ja si myslim ze pokial si sa nezacla citit inak zle tak sa nic nestalo ved nato je v brusku plodova voda aby sa dieta chranilo pred podobnymi situaciami.

  • anonym
    20.11.2010, 15:18

    ako ty, mala stale nejake obavy. Raz som sa bala, ze som si babo pripucila, raz ze urcite ohluchlo, ked hrala na hlas hudba, raz som necitila ze sa hybe... neboj sa, nic sa nedeje, tvoje babo je v poriadku. Priroda to tak zariadila. Spomen si na nasich predkov, ktori pracovali prakticky non stop.
    maj sa pekne

  • levicaiva
    20.11.2010, 16:09

    Nemalo by sa nic stat. Ja som v 20tt odtahovala postel a bolo vsetko ok.

+ -
Príspevkov: 5