Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Ako to prežívam

anonym, 05.03.2009 10:43

hemoroidy v tehotenstve

ahojte tehulky...
chcem vas poprosit o radu, som v 31tt. a uz asi mesiac ma trapi zlata zila.. :ups:  pouzivala som gel z dubovej kory, mast FAKTU, teraz pouzivam mast PROCTO-GLYVENOL... zlata zila mi nekrvaca, ale tlaci sa mi von a bolest sa stava neznesitelnou.. boli aj pri lezani, spim max 2-3hod. denne a som zufala.. mate niektora skusnost ako tento problem zmiernit??? uz sa bojim vobec nieco zjest...

  • ela79
    05.03.2009, 16:04

    Ahoj, tuto temu tu baby riesili asi pred 2 dnami, viac info najdes v sekcii diskusie - butlava vrba - hemoroidy...

  • wictorca
    08.03.2009, 10:56

    uz som sa pozerala, ale to bolo viacmenej po porode.. podarilo sa mi komunikovat s lekarkou na stranke starostlivost o dieta.sk a poradila mi tabletky.. v tehotenstve tento problem vznika preto, lebo telo vylucuje hormon progesteron ktory uvolnuje make tkaniva aby sa telo matky prisposobilo.. ale uvolnuje aj tkaniva a zily v konecniku a k tomu tlak babatka.. takze okrem masti odporuca aj tabletky DETRALEX mozu sa av tehotenstve a pomahaju.. su na predpis.. :wink:

  • zuzu13
    18.03.2009, 20:30

    Tak nech Ti ich Tvoja lekárka predpíše nemôžeš predsa takto trpieť:-S

  • zuzu13
    18.03.2009, 20:31

    Ja len dúfam, že s týmto nebudem mať problém, mala som ho keď som čakala dcéru, ale už našťastie tesne pred koncom tehu, takže....som to nemusela riešiť:-S

+ -
Príspevkov: 4