Diskusie

Vytvoriť diskusiu

kozmetika

skusam sa stale experimentovat co sa tyka prirodnej kozmentiky. nedavno som ale natrafila na cukrovy peeling, skusali ste to niekto?

  • Sarinka44
    21.06.2016, 14:22

    na kvalitnej prirodnej kozmetike nieje co pokazit. cuktory peeling ale nepoznam mozno by na to trebalo viacej informacii. mne odkedy dosiel tak som este nebola kupovat novy, nemala som vobec cas. ja skusam vsetko mozne, a ak je to fakt dobre tak sa ktomu rada vraciam :)

  • Meredith1
    23.06.2016, 13:56

    o tom som tiez este nepocula, kde si take nasla?

  • Danina
    11.10.2016, 21:40

    Ja som nedávno pozerala jedno video, kde blogerka používala tento peeling a celkom ma to zaujalo. Tiež používala cukrovú pastu na depiláciu chĺpkov a vravela, že jej po nej chĺky nezarastajú. Ja s tým mám problém po každom holení, tak som sa rozhodla, že keď budem objednávať kozmetiku a určite si to prihodím do košíka.

  • Tinka
    17.10.2016, 12:54

    Ja som si robila tento peeling doma sama. Od oka som si dala kryštálový cukor, olivový ale može byť aj kokosový olej, troška škorice, abz to voňalo a z výsledkom som bola spokojná. Jemná , hladká pokožka, až na tú škoricu. Moc mi tam nezapasovala, nabudúce dám nejaký vonný olejíček radšej. A ten cukrový peeling laka aj mňa. Uý si ho Danina skúšala?

  • Danina
    17.10.2016, 21:18

    Tinka, skúšala som ho. Objednávka z notino.sk dorazila za 2 dni a cukrová pasta bola hneď prvá vec čo som vyskúšala. Pekne som ju nahriala, aplikovala, strhla v smere rastu chĺpkov a výsledkom je krásne jemná pokožka bez chĺpkov. Zatiaľ som spokojná, uvidím ako dlho to vzdrží a ako často to budem musieť opakovať.

  • Gaaabi
    14.01.2017, 23:19

    ja som ho skusala lebo rada experimentujem ale nakoniec som sa vratila ku klasike co uz pouzivam dlhsie http://www.pevoniaeshop.cz/produkt/detail/penivy-sprchovy-peeling-1?currency=EUR 

  • silvusik
    17.01.2017, 15:31

    experimentovat sa nie vzdy oplati to envies? :)

  • ericita
    20.01.2017, 12:36

    a aky je ten cukrovy peeling ? Nieco som o nom raz citala ale este som ho nemala moznost vyskusat, reku to bude hlupost. TAk mas s nim skusenosti, by si mi mohla poraditsmiley

  • gabona1
    18.02.2017, 14:36

    Aj mňa by to teda zaujímalo, čo je to cukrový peeling, ešte som o ňom nepočula. Ja používam zrejme komerčnú kozmetiku, snažím sa z lekárne. Teraz momentálne mám nuance, je to fajn kozmetika, dokonca bez všelijakých pridaných farbív a stabilizátorov. Mám dobrý pocit a aj dobrú pleť.

  • bumblebeee
    06.04.2017, 23:44

    Cukrový peeling je super vec, okrem toho, že si ho kľudne vyrobíte doma v podstate za facku (ja osobne si robím z trstinového cukru, medu a kokosového oleju) aspoň viete, čo si na tvár naozaj dávate - na rozdiel od všetkých tých chémií, krotých sú plné regály či už v drogérii alebo lekárni.. Navyše na nete je kopec "receptov" na výrobu vlastnej prírodej kozmetiky, treba len trocha odhodlania a času, ale stojí to za to - ja osobne si robím vlastný kondicionér, peeling a šampón, skúšala som aj krém na tvár...

  • gabona1
    24.12.2017, 12:16

    Skúšala som si robiť cukrový peeling , presne z trstinoveho cukru a kokosoveho oleja, bol výborný. Na krémy si ale netrúfam, ostanem zatiaľ verná lekárni dr. max a ich Nuance.

  • Petra
    06.07.2018, 20:20

    skušali ste niektorá tie nové peelingy od Loreal? Vyplati sa to kupit? Velmi ma zaujali, videla som reklamu, len mi prijdu v obchode,resp.v drogerii dost drahe. neviete kde sa daju kupit lacnejšie?

  • Dušana
    01.10.2018, 14:40

    a o tom novom telovom peelingu ste už počuli? skušal ho niekto?

  • Nina
    14.01.2022, 21:25

    Cukrový peeling som ešte neskúšala, ale najnovšie som vyskúšala peeling iuvenio a ten je mega. Super mi stiahol rozšírené póry a vyhladil pleť. Vyskúšam od nich asi aj iné produkty.

  • certatera
    20.07.2022, 10:14

    A kto aku kozmetiku obyčajne použiva pre sensetivnu kožu?

+ -
Príspevkov: 15