Vytvoriť diskusiu

Darčeky / Tipy na darčeky

zavrieť
zavrieť
zavrieť
Pridať nový komentár

Nový príspevok

Diskusia

Zobrazovať tickery
Strana: 1 2 3 4
  • + nový príspevok
    jasula
    jasula 02.04.2012, 20:24
    ahoj, úplne ťa chápem ja ja mám vždy dilemu čo mu kúpiť, ten vrtulník som mužíčkovi kúpila na vianoce. Kupovala som cez internet stál okolo 45€ ale je fakt kvalitný a veľmi sa tešil (a deti s ním), určite nekupuj nejaký lacný z hypermarketu vraj to poriadne nelieta.

• + nový príspevok
    anonym 03.04.2012, 00:33

Tipy na darčeky pre mužov - pre inšpiráciu
    http://www.mimidarcek.sk/content/ak%C3%BD-dar%C4%8Dek-pre-mu%C5%BEa

• + nový príspevok
    anonym 03.04.2012, 00:36

link nechce zobrazit, tu je cesta k clanku: mimidarcek.sk, na hornej liste Dar-darovat, kliknut, sekcia Co darovat, kliknut, clanok Aky darcek pre muza

• + nový príspevok
    monči
    monči 03.04.2012, 13:17
    to lietadielko je super nápad,len má dosť veľký háčiť,je to drahá záležitosť,teda ak chceš niečo trvalé a kvalitné.pretože dá sa kúpiť za pár eur,ale kvalita je veľmi pochybná.určite má nejaké záľuby,tak sa skús riadiť podľa toho.ak je rybár,niečo na ryby,ak turista,pláštenka,čelovka..........,ak hubár,možno nejaký pekný košík,ak rád číta knihy,pekná kniha určite poteší,viem,niekedy sa ťažko vyberá,pretože máme občas pocit,že už nemáme čím potešiť,ale vždy sa niečo nájde.a ak miluje sladkosti,tak mu kúp úžasnú bonbonieru,alebo upeč tortu,či obľúbený zákusok.

• + nový príspevok
    anonym 03.04.2012, 15:00

Hm, s tymi konickami je to take, ze ani jeden z nas sa nevenuje svojim konickom, uz ani nevieme, ze ake konicky sme vobec mali. muz praca, potom rodina, hodinu a pol po tom, ako sa vracia z prace, ide uz mala spat, takze tento cas venuje jej / nam a potom uz pada od unavy (obcas zaspi rovno aj pri malej, ma fyzicky narocnu pracu)... jediny nas "konicek" je to, ze si vecer pozrieme spolu film (pri ktorom ja aj tak v polke zaspim), lenze kupovat v dnesnej dobe dvd-cka je skoda penazi, vsetky filmy si vieme stiahnut z netu, okrem toho moj muz si film, ktory uz videl, nechce pozriet este raz, lebo ho to uz nebavi... ale tomu lietadielku by sa isto potesil, lebo cez vikendy chodieva s malou von on, aby som si ja oddychla, tak by mal zabavku a mame nedaleko bytovky aj skvely priestor, kde by sa to dalo realizovat. a tiez si myslim, ze ked uz, tak by sa oplatilo kupit nieco drahsie a nie za 5 eur zo supermarketu, co sa pokazi uz cestou vo vytahu :idoh: Jasula (pripadne aj niekto iny), nemozes prosim hodit link, kde si to lietadielko kupila? alebo podla coho vyberat, ma to nejake dolezite parametre (okrem toho, aby bolo pekne? :lol: ) v nasom mestecku taketo obchodiky nemame a s malou sa do vzdialeneho mesta nedostanem, takze budem kupovat cez internet... prosim poradte...

• + nový príspevok
    anonym 03.04.2012, 15:27

Mozno to ta tvoja svagrina vobec netusi, ze taketo hracky vydrzia kratko, resp do nich musite stale vrazat peniaze v podobe baterii. Skus to raz prehodit medzi recou, ze aka je to skoda, ze tieto nove a hrozne drahe hracky tak malo vydrzia, ze to nei je ako kedysi, ked staci hracky drevene a handrove, pripadne ju skus nejako nahovorit, aby detom davala darcekove poukazy, nech si ony same vyberu aku chcu hracku a ty im s vyberom samozrejme pomozes.

• + nový príspevok
    anonym 03.04.2012, 16:27

Možno tie hračky nie sú podľa vašich predstáv, ale myslím, že môžte byť radi, keď má o drobcov záujem a niečo im donesie. Ja mám švagrinú, ktorá nášmu drobcovi nikdy nič nedoniesla, príde k nám iba keď niečo potrebuje. Skús sa na to pozrieť aj z inej strany. Ja by som bola vďačná za záujem. K.

• + nový príspevok
    sandras 03.04.2012, 16:46

takéto úplne pre nás nepoužitelné veci skúšam vždy predať na mimibazáre. Alebo to chvílku deťom nechám, nech sa pohraju a potom sa to "pokazí" a vyhodíme to. Ale postupne sa snažím príbuzenstvo navigovať tak, že tých zbytočností kupujú málo - skor sa spýtajú, prípadne dajú peniaze a kupime im my, alebo už aj vedia odhadnúť, čo naše deti baví.

• + nový príspevok
    jasula
    jasula 03.04.2012, 17:44
    ahoj ja som kupovala na rajrcmodelov.sk, konkrétne T-38 THUNDERBIRD, 3ch,  ale to je mini vrtulník tie sú určené na lietanie vo vnútry ak s tým chcete chodiť von určite pozri niečo väčšie na tej stránke je to dosť dobre rozpísané stači len popozerať.

• + nový príspevok
    anonym 03.04.2012, 18:33

podobny problem som riesila i ja - napokon som sa k tomu postavila tak, ze decka nemozu mat len same edukativne a ekologicke hracky :) obcas potesi aj taka raroha, ktora mne "nevonia"... nasa mama vravela - kazde cudo tri dni trva, co sa tyka zaujmu deti, je prelietavy, chvilu ich to bavi a ked hracka na par dni zmizne z oci a opat sa objavi, ja zas toolko radosti :) so svagrinou sa skus porozpravta mozno v tom zmysle, ze si rada, ze detom kupuje hracky a ze venuje cas ich vyberu, ale ze ti je luto, ked sa deti s nimi nehraju, lebo zbytocne investovala peniaze... skus ju popchnut k tym spravnym hrackam ty...

• + nový príspevok
    monči
    monči 03.04.2012, 21:03
    ak sú to kvalitné hračky,ktoré aj niečo vydržia,tak prečo sa trápiť tým,že nie sú podľa tvojho gusta?deti potešia a to je hlavné.ak ich omrzia,treba zriadiť jednu krabicu,kam postupne putujú a bud ich po určitej dobe vytiahnuť,alebo predať či darovať niekomu,kto sa z nich poteší.ako tu už niekto spomínal,deti nepotrebujú len edukatívne hračky,ale aj somariny.tak je to aj u nás.máme z každého rožka troška,dokonca odkladám hračky z kindervajíčok do jednej krabičky(no,už sú dve) a čuduj sa svete,raz za čas ich deti objavia a prehrajú sa s nimi aj hodinu.prípadne ak ide o hračky na sviatky,taz zavolaj švagrinej dopredu,že tvoje deti túžia po nejakej konkrétnej veci,či by ich mohla potešiť.

• + nový príspevok
    monči
    monči 03.04.2012, 21:08
    skús zablúdiť na stránku o rc modeloch a tam sa popýtaj,poradia ti odbornejšie tu je jedna:
    http://www.rcportal.sk/forum/

• + nový príspevok
    sandras 03.04.2012, 21:21

aj u nas sa nájdu aj "somariny", aj vreštiace baterkové hračky. baterky tam davam v určitých časových intervaloch, ale mame aj nabíjacie baterky, takže to až tak rodinný rozpočet nezatažuje. A ako som písala, nejaké hračky som už aj predala, podarovala dalej, napr. do školky.

Zasadne som akurát  proti bojovým hračkám, zbrane, meče, vojaci, tanky a podobne veci deťom na hranie nekupujem a nedala by som im ich, ani keby boli darované.

Kunderkove hračky tiež zbierame do vedierka a občas ich vysypu a hraju s nimi divadielko.

• + nový príspevok
    monči
    monči 10.04.2012, 06:43

ak môžem poradiť,hoci nemám dievčatá a nekupovali sme domček,odporúčala by som skôr drevený domček,je pevnejší ako plastové.

• + nový príspevok
    monči
    monči 13.04.2012, 06:25
    najideálnejšia je retiazka s krížikom,ale to väčšinou kupujú rodičia,alebo krstní rodičia.a inak je to možno jedno.my sme dali bratovi bicykel,túžil po ňom.vysonduj,čo by mladého pána potešilo a ak môžete splňte mu želanie.alebo sa zamerajte na jeho koníčky a podľa toho sa zariadte.ak je fanúšik futbalu,kvalitná lopta,či dres potešia,ak rád chodí do kina,permanentka......................hlavne ale skúste zistiť,či niekto nekupuje rovnaké

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia