Vytvoriť diskusiu

Darčeky / Tipy na darčeky

zavrieť
zavrieť
zavrieť

darcek pre rocne dieta

23.04.2012, 08:03
prosim vas co mam kupit pre kmotrinho rocneho syna k narodeninam nechcem nic velke ale zase ani male ja mu nie som krstna ale aj tak mu chcem kupit nechcem kupit nejaku somarinu chcem aby mal z toho radost ja mam dceru ale pre chlapca ma nic nenapada dakujem za rady
Pridať nový komentár

Nový príspevok

Diskusia

Zobrazovať tickery
  • + nový príspevok
    anonym 23.04.2012, 08:09

Ahoj, ja som v pozicii mamy takmer rocneho syna a vsetkym som na pozvanku na oslavu napisala, ze najviac potesi ovocna vyzivka, lebo hraciek a triciek mame habakuk. Videla som, co vsetko dostal na Vianoce, takze radsej som to vymyslela takto. Malemu je aj tak este jedno, co dostane, a ci vobec nieco a najviac sa tesi, ked sa s nim niekto zahra alebo mu da nieco papat :)

• + nový príspevok
    lolonka 23.04.2012, 10:55

ahoj

nášho malého baví popelárske auto, lego...alebo taký traktor, so zvieratkami....sám jazdí....ja by som vyberala takéto hračky...alebo šmýkľavku...tá je tiež veľmi obľúbená ... :bow:

• + nový príspevok
    anonym 23.04.2012, 12:45

ahoj, naše dcéry dostali k narodeninám posteľné obliečky s motívom krtka - keďže staršia dcéra ho veľmi obľubuje. Ale na tomto darčeku sme sa dohodli so švagrinou vopred. Nič zlé sa nestane, ak sa spýtaš, čo by malého potešilo. Ak ideme my niekomu na návštevu, či oslavu narodenín, tak väčšinou kupujem detské body, výživy, detské čokolády, prípadne ponožky a nejakú malú hračku.
    Pravdupovediac my už darčeky riešime vždy vopred, ale iba s najbližšou rodinou (napr. babky, tety), pretože ako písala mamička predtým, tričiek a hračiek máme veľa, a aj ony sú radšej ak im niečo poradím. Napríklad staršej dcére sa na Vianoce poskladali na bicykel. Zuzana

• + nový príspevok
    anonym 23.04.2012, 14:50

Súhlasím s príspevkami vyššie, kedže aj ja mám doma takmer ročné dieťa, tiež by ma potešili určite viac praktické veci, či už plienky, vlhčené utierky, presnídavky, jednoducho využitelne veci...a ak hračku, tak maximálne nejakú menšiu. :-)

• + nový príspevok
    sandras 23.04.2012, 20:27

ničo z náučných hračiek od Fischer-price, ale spoj sa s rodičmi, či už niečo nemá, prípadne hračky na záhradu, do piesku

tie detské obliečky na postel su tiež fajn (len ešte može spávať v postielke a velké obliečky budu poskladané aj 2 roky), aj nejaké tričká na leto ... a ak výživky, kašičky, tiež by soms a spýtala, čo papajú, akú značku

• + nový príspevok
    anonym 01.05.2012, 21:14

ako písali mamičky hore, tak aj mňa - mám ročné dieťa, tiež by potešilo keby mi kupili plienky, vlhčené obrúsky,  skús sa popýtať či netreba nejaké oblečenie, teraz začalo teplo tak ja som napríklad narýchlo kupovala tričká, kraťasy.... body - tých nie je nikdy dosť, hračky nieeeeeeee tých je podľa mňa všade dosť :)

• + nový príspevok
    anonym 13.05.2012, 22:36

CDčko s pesničkami podhradská-čanaky:idance:

• + nový príspevok
    anonym 17.05.2012, 15:08

to CD-cko je super napad, jedno z tej serie mame aj my a mala sa z neho velmi vytesuje. alebo tiez pesnicky s menom dietata, z www.modryslon.sk - akurat ze nemaju naspievane vsetky mena...

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia