Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Domácnosť

anonym, 06.03.2012 12:42

zavaranie

manzel zacar robit na kamione a chcela by som mu zavarit nejake jedla,viete mi poradit?minule som mu zavarila dusene masko a skyslo,neviem ci preto ze sa to v aute stale hrka alebo preco,2x som to sterilizovala :-(

  • anonym
    06.03.2012, 12:59

    ahoj.aj moj muz je kamionista....tvoj si vie zohrievat jedlo nejako?mozes mu spravit segedin no bez smotany,v chladnicke sa tomu nic nestane....my to mame s tym varenim jednoduchsie,hocico mu mozem pribalit,v kamione maju mikrovlnku.

  • anonym
    06.03.2012, 13:29

    mohlo skysnut preto, ze sa hrkalo v aute. nam tiez uz kvoli tomu v aute skysli veci, co boli zavarane :-(

  • anonym
    08.03.2012, 17:43

    nema mikrovlnku len varic taky na bombe,co mal kapustnicu tej nic nebolo a masko skyslo,asi to ozaj bude tym hrkanim :evil: ,on si to da do chladnicky len chladnicka v kamione no kto pozna vie ze tam bohvieco nedas

  • Valerinika
    27.08.2018, 11:41

    ⁣Ahoj, môj muž tiež začal jazdiť s kamiónom... Chcela by som mu niečo zavariť, ale nikdy som to nerobila. Moja babička zavárala v rúre, ale našla som že to nie je úplne pre začiatočníkov. Že sa nedá určiť aká teplota tam presne je... ⁣Máte nejaké blbuvzdorné návody, ako na to?

+ -
Príspevkov: 4