Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Snažilky

izabelka001, 30.12.2015 14:52

chcem dieťatko

ahoj baby. :) beriem antiku ale chcela by som mať bábo ale priateľ nie,keby vysadím antiku a hneď nato mám sex otehotniem? nikdyto nedáva do mňa aj ked mám tabletky stále sa bojí,ale ak by sa u poradilo trochu dať do mňa a nezberiem tabletku podarí sa to? :) ďakujem babenky:) 

  • šťastnáblcha
    07.01.2016, 10:37

    izabelka a je to dobry napad takto podraziť priatela? nieje nic horšie ako čakať babo na ktore sa budete tešiť sama..

  • autumn11
    11.01.2016, 17:22

    Tiež si myslím, že to nie je dobrý nápad. Ďieťatko má byť rozhodnutím obidvoch rodičov. A byť slobodnou matkou veru neni vôbec jednoduché. Predpokladám, že partner by vôbec nebol nadšený a je dosť možné, že by sa od toho dištancoval. A čo sa týka otázky, či by sa to podarilo, keď vynecháš antiku po sexe, tak to je vo hviezdach. Niektoré ženy otehotnejú ani nevedia ako a iné sa snažia aj roky...

  • dominika
    19.12.2016, 11:55

    Určie to mie je také ľahké. Nie je to nemožné ale nie vždy sa to stane. Je to skôr sporadické. Prikláňam sa k názoru autumn11. Nemala by si to riešiť takto sama. Malo by to byť rozhodnutie vás oboch. Vieš keď sa rozhodneš sama, veľmi rýchlo sa môže stať, že potom budeš bábätko aj sama vychovávať. Nechcem to privolať ale stáva sa to.   

+ -
Príspevkov: 3