Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Intímny život

anonym, 09.08.2011 14:10

Bolest pri milovani

Sme spolu s priatelom 2 roky ... prve 4 mesiace ma posva pri milovani nebolela az potom to zacalo... Este k tomu som od prveho milovania v 15-tich nemala orgazmus... viete niekto nieco poradit?? Nemozem ist ani ku gynekologovi pretoze som v zahranici a su tu strasne strasne drahy... A bojim sa aby to priatela neprestalo bavit takto somnou zit... :-(

  • anonym
    09.08.2011, 15:07

    Heh, jeho to neprestane baviť, neboooooj
    :baby:

  • anonym
    09.08.2011, 16:05

    skus využi tu poradnu na mama aja, napíš dr..čo ti na to povie...
    tá bolesť môže byť sposobená hocičím, ale to že si nemala orgazmus, môže byť aj to, že nevie ako na teba. alebo ty nie si dostatočne vzrušená, nemyslíš??

  • anonym
    02.11.2011, 09:46

    Je mi z Tvojho príspevku smutno, lebo mi to príde, že Váš vzťah je len o sexe. v takom prípade však, keď to už Tvojho milenca prestane s Tebou baviť, veď čo na tom, Ty si nájdeš iného, on idú a "fičíte" ďalej tak, ako doteraz, len jednoducho s inými partnermi, čo sa tým vlastne zmení?
    (myslím to samozrejme ironicky, no asi by som sa na Tvojom mieste zamyslela, či Ti to stačí, byť vnímaná LEN ako sexuálny objekt... mne by to nestačilo. a pre tie, ktoré budú kritizovať môj príspevok: niesom nejaká zatrpknutá ženská, ktorá si myslí, že sex je zlý, naopak s manželom sa milujeme radi, no bol môj prvý a pred svadbou sme spolu sexuálne vôbec nežili, ono kvalita sexu nezávisí od toho, či si to človek vyskúša alebo nie aj predtým - s x ďalšími - ale vyplýva z celkového spoločného života dvoch ľudí). začať so sexom v 15 je na zaplakanie :-( a čo sa týka toho, že si to treba "vyskúšať" pred svadbou, aby sme zistili, či nám to spolu klape, to prosím Vás ako funguje? že spávam s 3, 4, 5... partnermi a potom si urobím štatistiku, že s prvým sa mi páčilo to a tamto, nepáčilo zase to a ono..., s druhým to bolo tak a ta... s piatim onak... no a potom poviem tomu piatemu, že prepáč, si fajn, ale sex s Tebou, nula bodov, vraciam sa k partnerovi č. 3 ? :rofl:

  • anonym
    02.11.2011, 12:18

    nahodov ja stvojim prispevkjom uplne suhlasim.sex s jednym stalym sexualnym partnerom ma svoje caro. :heart:

  • anonym
    16.11.2011, 22:08

    Keď ta to bolí, tak môžeš mať nejaký zápal, pleseň, alebo máš len suchšiu sliznicu, vtedy pomôže lubrikačný gel (my používame stále), alebo musíte vyskušať iné polohy - ja napr. nemôžem klasiku - misionársku - mám posunutú maternicu a tlačí ma to. To že si nemala orgazmus je škoda, ale väčšinou sa to dá napraviť. Vieš si orgazmus privodiť sama? Ak nie tak to skúšaj a potom mu ukáž kde a ako sa ťa má dotýkať, prípadne mu sama pomôž. Niektoré ženy potrebujú dráždiť aj klitoris. Pomôž si, chlapom sa to väčšinou páči. Držím palce.

     

  • danusa
    26.04.2016, 12:14

    keď ťa to bolí tak by si mala ísť ku gyn.

  • kikamika
    11.04.2017, 16:50

    co moze taku bolest sposobovat?

  • Gaaabi
    06.01.2019, 13:12

    ak je to bolest spsobena len stykom, tak vyskusajte nejaky lubrikacny gel, to je asi najjednoduhsie riesenie, prip. existuju aj kondomy, kt. maju nejale atimulacne ucinky mozno by tiez pomohlo, pozri nejky sexshop

+ -
Príspevkov: 8