Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Intímny život

anonym, 13.07.2011 19:31

som normalna baba?

cawte ... neviem ako to napisat,je to kus blbee...citim sa kus divne ....proste mam 19 s chalanom som este normalne nechodila,aj ked nemozem povedat,ze som skareda,no ale ani krasavica zas nie :D....ide o to,ze chalani si am nevsimaju ako babu s ktorou by mohli chodit,aleskor ako kamaratku a tak ... rposte od malicka soms a pohybovala v spolocnosti chalnov vzdy ...viac mam kamaratov ako kamaratok :/ :D ...ako nevadii mi to zas velmi,bo s chalanmi sa lepsie vychadzalo vzdy,len teraz je to dost divne,bo ma beru ako kamosku viac .... a neviem ci to neni aj v spravnii....
......ako to mam cele zmenit tak,aby som mala aj kamaratov ale aj dakeho chalana?! :) :excited: :D

  • zuzana753
    13.07.2011, 22:02

    určite si normálna baba. Ja som od skončenia strednej pracovala v kanclu stavebnej firmy - takže všade sám chlap a tiež som mala medzi nimi veľa kamarátov a až po takmer 6 rokoch som si tam našla priateľa, teraz už manžela, ktorý bol synom jedného zamestnanca. To som už mala asi 25 a dovtedy žiadnu vážnu známosť. Takže sa nevzdávaj a raz sa určite dočkáš toho pravého, ktorý si raz uvedomí, že k tebe cíti aj niečo viac ako len priateľskú náklonnosť. Držím palce.

  • anonym
    13.07.2011, 23:36

    ...a čo takto spraviť chalanom trošku "šok", aby si uvedomili, že TY si žena...neviem ako chodíš oblečená, ale ak ťa vidia len v tričku a nohaviciach, resp. len v športovom oblečení, tak skús niekedy prísť oblečená ženskejšie, prispôsob tomu aj mejkap ;-)  ... ja som tiež nikdy nepatrila medzi triedne favoritky, ktoré už na prvý pohľad pôsobili ako "ženy"... chodila som nakrátko ostrihaná, nosila som len gate alebo športové veci a chalani boli pre mňa kamaráti...niekedy v maturitnom ročníku som zmenila štýl, objavila som čaro (pre mužov) sukní a topánok na opätku  :tongue: .....a zrazu som mala tooooľko záujemcov o rande, že som tomu sama nechcela veriť (normálne, že "americký sen" :D )

  • anonym
    14.07.2011, 06:44

    Ahoj, ja som si tiez vzdy rozumela lepsie s chalanmi ako s dievcatami. Na strednu som chodila do triedy s 20 chalanmi a dievcat nas bolo 7. Von som chodila tiez v prevaznej miere s chalanmi. Ale nikdy ma nebrali ako teba ze len kamosku, o rande "nudza" nebola. A pravdepodobne to bude prave v tom odliseni ako je prispevok vyssie. Nosila som sice dzinsy, ale tricka zenske, nausnice, vzdy som sa malovala - nie prilis, zase som prakticka a nepotrebovala som nejake obmedzenie - staci ocna linka a riasenka + lesk na pery,  dobra vonavka, obcas suknicka. To zakladne zlomove odlisenie od toho muzskeho sveta je potrebne z zeny citit. To znamena aj slovnik... Neviem aku mate partiu, mozno vulgarne vyjadrovanie je tam bezne, nie je  vhodne ked to prebera aj zena, (normalnym) muzom sa to (instinktivne) nepaci. A hlavne sa musis ty povazovat za ZENU. Zvyraznit co je na tebe to pekne aj pre oko :-) Pohyby, vlasy, chôdza, gesta... Ak toto vsetko uz mas a napriek tomu nic, tak si skus najst nejake dievcata kamosky. A s nimi ist niekam - spoznat novych aj z opacneho pohlavia a tam sa urcite najde niekto koho by si zaujala nie len ako kamaratka. Ja mam v okoli kamosky, ktore su velmi sikovne a inteligentne, ziadne sliepky - takze uz si rozumiem aj s zenami :-) Vela stastia

  • barbi24
    14.07.2011, 19:08

    velmi pekne dakujem baby,ste mi tak neak aj pomohli,resp nasepkali ;) ...
    ....ja som tiez prave skoncila strednu a boli sme v triede iba 2 baby :D :D ...
    ...partiu mam taku ze chalani a asze len tak 2-3 baby :D ....obliekam sa skor tak ze iba rifle a tricko,ale ked idem vonka a tak,tak hodim kus vystrih,namalujem sa tak aby to aj vyzeralo dobre(nie ako stetka :D ),ale aj tak je to takeee no...a suknicky si nedovolim ked diem vonka s aprtiou pretoze mam tucnejsie nohy(ale nie az prilis asi) ....len no,aj postava je tak trosku plnias,boky mam dost :P :-(  sukne radsej nevolim vonka,iba tak bezne do mesta alebo z roboty ked ma nevidia tak znamy :D
    ...a zase nie som typ co nosii topanky na opatku a ked by som sa v takych ukazala pri mojej partiii tak by to bolo dost divnee,bo su to skor metalistli,rockeri ....ale nechodim cela v ciernom ,si nemyslite zas :D skor cierne tricka(ale nie metalove,take len doma) ..vonka take normalne s vystrihom kus a tak :P :ups:  ..takze to k obleceniu,esteze som nevypisala cely register veciiiiii :D :D  ...
    ....a partiu nezmenim,to mi nepiste! :D
    ....ach no,tazko je to,ale prejde to urcite :) aspon dufam :D  ..ale aj tak diik za mensie rady ;)

  • tatarko
    21.03.2012, 14:43

    ....aj ked podla mna si normalna, len ako zena mieru iknuta , len zo seba robis svaticu, :D

  • terusa
    16.03.2016, 15:25

    to veru az prehnanu

+ -
Príspevkov: 6