Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Učíme sa korčulovať

Maminky určite to poznáte aj vy keď idete s drobcom na cyklisťák a spadne - teda odreniny, krvička a možné infekcie. Zaujímalo by ma čo so sebou nosíte za dezinfekciu pre prípad potreby? Tie sprejové malému nerobia dobre chytá začervenanie...

  • Alexis
    04.10.2016, 13:48

    Ja nosím so sebou len malú piksličku zalve krému ktorý používame na odreniny ako dezinfekciu a aj na štípance pre upokojnie svrbenia

  • Gaaabi autor
    04.10.2016, 14:17

    o tom kréme som ešte nepočula a ani u nás v lekárni som ho asi ešte nevidela...odkiaľ ho máte? 

  • Alexis
    04.10.2016, 14:22

    priamo z netu z ich stranky zalve.cz

  • sofiona
    31.10.2016, 11:52

    ja nosievam vodu a len jej to vypláchnem.štípe to síce tiež ale je to lepšie ako nejaké spreje.ak má dobrú zrážanlivosť tak za chvíľu sa urobí chrasta.

  • happybejby
    04.11.2016, 14:40

    ja som bola tiez zvyknuta ina vodou a potom obcas aj nejaky nestiplavy sprej ked som mala neter vonkua alebo syanovca a ani jeden sa nikdy nestazoval a rany sa im pekne hojili :-) skor som sa snazila aby ich nebolo vela a tak aby som to ani nemusela riesit ale niekedy sa nedalo ved to poznate :-)

  • Lenka28
    22.11.2016, 22:16

    Ja som asi netypicka matka ale mna to.nikdy ani.len nenapadlo z tohoto dovodu brat nieco von. Beztak sme vzdy nabaleni az az :) Max tak rychloobvaz mam.vzdy v taske.

  • gabona1
    02.01.2017, 14:51

    Ahoj, aj ja som asi nenormálna matka, tiež nič nenosím. V peňaženke mám vždy pár rýchloobväzov  a dezinfekcia čistou vodou sa dá urobiť všade - v reštikách...ideálne by možno bolo na bicykel zavesiť taštičku a tam nabaliť dezinfekciu, obväzy, tampóny, nožničky, fenistil...a iné, lebo stať sa toho na výlete môže veľa. 

  • skorulka
    03.01.2017, 09:53

    gabona nie si sama neviem si predstavit ze by som vsade vsetko mala so sebou nosit ved to by ma zabilo :D

  • vrana80
    08.01.2017, 17:32

    Mne tiez nikdy nenapadlo nieco so sebou nosit :-D ale asi to bude hlavne tym ze bicyklujeme a korculujeme u nas na ulici takze to mame blizko domov alebo nejaka suseda po ruke.

  • Zitta
    10.02.2017, 10:04

    my sa zatial este nebyciklujeme, ale vzdy pre pripad, ze by padla a sa odrela nosim Aloe vera sprej. Ten je taky na jemnunky odreninky a nestipka

  • oli26
    15.02.2017, 16:54

    Ja sa nepohnem z domu bez dezinfekcneho gelu na ruky , to je moja uchylka :). Ale ine nic nenosim. Len doma mam pre taketo pripady peroxid vodika a lieh.

  • lipka01
    07.03.2017, 09:46

    Asi tak, netreba zo sebou nosiť celú lekárničku. My tiež so sebou nosíme takú obyč dezinfciu. Kedysi boli odreniny častejšie keď sme boli menší ale teraz je to už fajn, musím si zaklopať, že nepadáme často..

  • manulienka12
    09.03.2017, 15:10

    korculovanie je fajn ja ked si spomeniem ako som sa to ja ucila az my je do placu no pri malinkej si na to budeme musiet este par rockov pockat

  • laskovienka
    17.03.2017, 10:09

    treba mat hlavne tie mokre utierky aby sa pripadne odreninky mohli pretriet a nejaky ten leukoplast. dezinfennci je vela treba si len zbehnut do lekarne no vsadila by som hlavne na chranice. tie treba mat

  • Majla
    22.03.2017, 16:30

    leukoplast je veru dolezite mat so sebou vzdy, tiez nosim :)

+ -
Príspevkov: 27