Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Vianoce sa blizia D

uz zase sa to blizi :D v obchodoch uz predavaju vianocne ozdoby uz cakam aj vianocne reklamy :D ja uz preistotu nakupujem vianocne darceky predcastne aby nebol zhon :) co kupujete svojim ratolestiam ? nejake napady ?

  • Baborka
    03.11.2015, 14:49

    Darčeky sa tiež snažím kupovať s predstihom. Starší syn už chápe, čo sú Vianoce, takže píšeme list Ježiškovi, čo mi uľahčuje situáciu :-) Keď si vymyslí naozaj hlúposť, tak mu vysvetlím, že neviem, či to Ježiško bude mať vyrobené a snažím sa, aby napriek viere v Ježiška chápal aj to, že darčeky sú drahé a hoci ich prinesie Ježiško, maminka s tatinkom ich musia zaplatiť. Každopádne deťom kupujeme jednu knihu (milujú večerné čítanie) a jednu hračku - tento rok to bude udica s rybkami, po ktorej neviem prečo strašne túži. Ostatné túžby posúvam starým rodičom a krstným, aby si nemuseli lámať hlavu :-). Mladší asi dostane bubon, pretože momentálne má obdobie vzdoru, tak nech sa može ventilovať (občas si ho asi požičiam :-)

  • kajuska
    09.11.2015, 13:11

    My budeme tento rok kupovať kuchynku a kutilský stolík. Vzhľadom k tomu, že sú to dosť veľké a drahé veci, nič ďalšie neplánujeme :-) Inak už sú objednané, takže len čakáme veľké balíky. Tiež radšej objednávam v predstihu, aby som potom nebola v zbytočnom strese

  • bonbonik25
    14.11.2015, 15:52

    My máme objednané http://www.egmont.cz/knihy/masa-a-medved-velka-kniha-zabavy/ a http://www.egmont.cz/knihy/masa-a-medved-hura-do-skoly-2/. No čo, proste žerieme Mášu a medveďa. Dokonca aj my s manželom :-)

  • WOWO
    18.11.2015, 15:46

    prckovi hovoriaceho psika s par funkciami od fisher price - http://www.rajhraciek.sk/fisher-price-hovoriaci-psik-cjv81-sk-p101912

  • Sisimča
    24.11.2015, 15:17

    Tento rok to bude kočík s bábikou a auto na diaľkové ovládanie :-)

  • michaela1989
    02.12.2015, 16:06

    Ja len niečo užitočné oblečenie a hračky len pár lebo u nás to dlho pokope nevydrží :-) Ináč bábovy našemu kúpime tiež oblečenie a nejakú hrkálku.

  • michaela1989
    02.12.2015, 16:06

    Ja len niečo užitočné oblečenie a hračky len pár lebo u nás to dlho pokope nevydrží :-) Ináč bábovy našemu kúpime tiež oblečenie a nejakú hrkálku.

  • Lienka448
    07.12.2015, 18:58

    Bábika miminko s kočíkom, vecičkami, dudlíkom a fľašou. Už sa strašne teším, ak sa budeme s dcérkou hrať. Ani neviem či je to viac darček pre ňu alebo pre mňa :-)

  • Vierkaa00
    15.12.2015, 17:41

    My sme z rajhraciek objednali šľapací traktor a v knihkupectve sme vybrali nejaké knižky o Krtkovi

  • zitka44
    17.12.2015, 15:51

    K nám Ježiško tento rok prinesie maliarsky stojan, lego a plyšového slona :-)

  • Ester85
    21.12.2015, 10:25

    U nás to tento rok bude autodráha, spoločenská hra Kloboučku hop, nové mikiny a čiapky a detský nákupný vozík

  • klarina
    16.05.2016, 13:49

    spolocneske hry su vdacne darceky

  • Meredith1
    18.09.2016, 18:40

    Ja som svojim deťom kupovala rôzne veci, ale najviac sa mi páčilo s tých darčekov milé vonavky s témou ich oblubených hrdinov a rozprávok. To som kupovala na parfums.sk :/ nebolo to drahé ale náhodou aj kvalitne :)

  • Majka
    16.11.2016, 21:12

    Tiež kupujem v predstihu od septembra,nech nie je stres. Píšeme Jeziskovi priebezne. Ja kupujem hlavne knihy a rôzne spol.hry  .Veľkému synovi hry na ps a malému 3rocnemu  lego, karneval.kostym, spiderman figúrky a napr.obom aj pekné posteľné obliečky.

+ -
Príspevkov: 14