Vytvoriť diskusiu

Predškoláci, materská škola

zavrieť
zavrieť
zavrieť

V skolke kridla, doma rohy:-D ako naucit dcerku upratat

Ahoj mamicky, chcem vas poprosit o radu ako naucit svoju dcerku upratovat po sebe hracky a oblecenie. Ma o dva mesiace 4 roky a myslim si.ze taketo cinnosti by uz mohla zvladnut. V skolke mi.ucitelka vravi ze za sebou vsetko pekne odlozi a uprace. A doma nic. Uz som z toho na nervy. Ucim ju po sebe upratat uz od utleho veku a neviem ci niekde robim chybu alebo ci len nema potrebu byt odo mna za upratanie pochvalena. Inak po kazdej kresbicke alebo obuti topanok chce pochvalu. Prosim poradte mi nejake finty. Ale to ze hracky idu spinkat nepomaha. Ani postrasenie ze ich vyhodim cez okno. Ja okno otvorim aby videla ze to myslim vazne a ona ich sama zacne vyhadzovat. Uz som vazne zufala.

Pridať nový komentár

Nový príspevok

Diskusia

Zobrazovať tickery
  • + nový príspevok
    zazka 02.06.2014, 10:20

Ja SOM SI VYMYSLELA vílu asistentku, ktorá hlási upratovanie  (alebo iné) Ježiškovi, a ked nie sú upratané hračky, alebo sa s nimi zle zaobchádza, tak mu nahlási, že nemôžu byť dodané ďalšie. Pred spaním musí byť upratané, lebo víla pri kontrole si môže poraniť nožičku.

S upratovaním pomáham, ale len tak pianko, hlavnú prácu musí urobiť on. Za upratovanie veľa chválim, ale nič nedávam.

Keď bolo veľmi zle (hádzal hračky), mala som priípravené vrece, že všetko čo hodí ( a teda nepotrebuje), dám do vreca a dávam ku kontajneru. Hračky som odložila, vydržala dvojdňový rev a odvtedy mám pokoj. Vtedy mal 3,5.

• + nový príspevok
    Mia 02.06.2014, 18:38

Ahoj,

je to stale len dieta, treba ju trosicku popohnat ale, moc nutut netreba, kazde dieta je ine, treba ist prikladom a ked bude velka urcite mnohe pride same.. myslim vztah k poriadku. Zaklad je aby mala dobry zaklad, ak ju budes moc do toho tlacit mozes jej to znechutit.

Mia.

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia