Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Partnerský vzťah

anonym, 15.02.2012 14:01

Valentin

Ahojte, ako prežívate valentína -napr. zabehaná rodina s 2-3 deťmi? Alebo ho ignorujete? Človek by aj chcel niečo zaujímavé vymyslieť, no pri troch malých deťom je ťažké už len vymýšľať, nie ešte realizovať. najma, keď nemá kto postrážiť. A tak sa z pekného sviatku, pri ktorom ma môj manžel pred mnohými rokmi požiadal o ruku stal obyčajný večer ako každý iný, akurát že sme sa nepohádali. :|

  • anonym
    15.02.2012, 16:01

    Myslim, ze na obycajne objatie, mozno pusu, ani nie je potrebne deti odlozit bokom. Laska nepotrebuje az tak vela.

  • sandras
    15.02.2012, 16:30

    my si zvykneme kupiť nejakú sladkosť ... ale inak žiadne oslavy. Chceli sme zájsť do reštiky, ale nejako sme to nestihli ... nevadí, my mame "Valentína" vlastne každý den :heart:

  • monči
    15.02.2012, 16:53

    ja chcem pripraviť tortu.a nie iba pre mňa a manžela,ale pre nás všetkých,viem,že niekto to berie ako sviatok zamilovaných,ale ak to má byť sviatok,tak sviatok lásky a ľúbim aj svoje deti,takže aj pre nich.nejaké večere bez detí u nás nateraz neprichádzajú do úvahy,takže pekný večer si spravíme,ked deti spia a hotovo.aj bez reštaurácie

  • anonym
    15.02.2012, 17:19

    tak ja som na valentina pripravila fajnu vveceru.kupila som cokoladku aj muzicek mne apapali sme vsetci aj s detmi :)

  • anonym
    15.02.2012, 19:01

    ja som muzickovi urobila jeho oblubeny kolacik a on mi kupil moju oblubenu marcipanovu bonbonieru :-) a kedze je medzinarodny tyzden manzelstva, chystame sa ist aj niekde do restauracie, ale pravdepodobne tak okolo 17.00 aj s drobcom (ma 1 rok), ved aj jeho lubime a je nas, tak ho nechceme nikam "odkladat".

  • anonym
    15.02.2012, 20:39

    My ako "zabehnutá " rodinka s troma drobcami sme to poriešili tak, že staršie vymaľovali ocinkovi obrázok, aký sa im  páčil, ja som upiekla koláčik a ako každý večer sme sa spolu navečerali a baby darovali ocinovi obrázky, ktoré teraz visia na nástenke :)
    o týždeň ideme na lyžovačku, aj s deťmi, tak po večeroch budeme mať s mužom "valentína" ;-)

  • lienkak
    16.02.2012, 17:42

    My so synčekom sme pre ocina vymaľovali valentínku, dostal aj sladkosti (tiež aj my od neho), a urobili sme si príjemný večer doma. Valentín je aj o tom, že sme spolu, povenujeme sa jeden druhému, v dnešnej uponáhľanej dobe je to určite pre viacerých ľudí dôležitejšie, ako romantická večera v reštike bez detí.

    Ale minulý rok sme boli na večeri - aj s malým, vybrali sme si podnik, kde je suprový detský kútik, malý sa zahral, my sme si príjemne posedeli :heart:

+ -
Príspevkov: 7