Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Vianoce a napad

Dobrý podvečer :) Maminy vymysleli ste niečo extra pre svoje drobce na Vianoce? Niečo iné než si želajú? Veľmi by ma potešili nápady iných maminiek. Ja som zatiaľ vymyslela len že by som chcela nejakú dobrú väčšiu stavebnicu. Ďakujem za každý jeden nápad

  • urshulle
    29.11.2016, 16:32

    Jo jooo tie stavebnice su dobry napad. My sme malemu kupili na narodeniny mega velku stavebnicu tehlicky pre deticky a su fakt velke. Sklada momentalne pevnost do ktorej sa v klude  vojde a kociek ma furt dost a bavi ho to uz asi polroka s prestavkami.

  • Kamasa autor
    29.11.2016, 16:48

    Tie tehlicky som akurat dnes v robote pozerala preto ma ta stavebnica napadla...ale nie su nahodou tie kocky krehke ? Lebo na tom obrazku si tym nie som ista. Ďakujem 

  • urshulle
    29.11.2016, 16:53

    ked si vezmes presne tie originalne tehlicky pre deticky ako mame my tak si uplne v klude. Odolne su pomerne dost a hlavne ziadne nebezpecne bpa plasty tam istotne nenajdes :D 

  • Zuzik
    29.11.2016, 17:04

    Zavisi ake stare deti mas. Neuvadzas. Lepsie by sa radilo ;) . Ja vzdy kupim aj co napisali jeziskovi a aj nejake prekvapko. Zaklad su u nas knihy a spol.hry. Objednavam z ihryska vsetkym.detom v rodine,vzdy sa pri tom poriadne odviazem;) Ak mas malych skolakov ,super hra je dobble, speed cups, cardline,dixit. No a potom lego . NAJMensi dostane aj drevenu drahu vlacikovu. Potom.kostym na karneval,z toho sa vie tesit.

  • radulla
    29.11.2016, 17:13

    Ono je najvhodnejšie riešiť myslím že spoločenské hry

  • zuzka_1985
    30.11.2016, 21:02

    Nam dnes prisiel katalog z dracika. Maly povystrihuje co by si zelal a nalepime na pozdrav jeziskovi. Nieco z toho potom dostane

  • Lenka28
    01.12.2016, 14:57

    Presne takto sme to riešili aj my:-))) Povystrihovali polku katalógu :-))

  • zuzlicka
    06.12.2016, 15:27

    Ved to a najhoršie je, že potom sú deti sklamané keď nedostanú z toho všetko

  • Lenka28
    07.12.2016, 18:59

    Ani.nie, ja im vzdy vysvetlim ,ze mozu ponalepovat kolko chcu ,ale jezisko si z.toho vyberie max 3 veci

  • autumn11
    08.12.2016, 12:49

    ja mám už darčeky pre syna poriešené. Kúpila som mu detskú vŕtačku a psíka na baterky. Tomu sa poteší asi najviac. A samozrejme nesmie chýbať kniha.

  • simculina
    08.12.2016, 15:07

    kniha je podľa mňa naj darček

  • Lila157
    11.01.2017, 09:32

    Mne sa vzdy pacilo aj ked som bola mala ze som dostala na Vianoce to o com som nevedela. Samozrejme som sa potesila aj tym darcekom ktore som chcela. Ale o tych ktorych som ani len netusila sa mi ratali najviac :-)

  • Dulinka
    05.01.2018, 16:50

    Ahojte, máte tiež niekto skúsenosti s tehličkami? Mňa zaujalo ako prvý ich video https://www.tehlicky-pre-deticky.sk/ ...a moje deti sú nadšené. Zdieľate niekto rovnaký pocit? :D

  • Mirka
    22.08.2020, 14:41

    moje deti dostali na Vianoce nove detske kancelarske stoličky a mam dvojičky, takže dostali rovnake stoličky ⁣https://www.kancelarskezidle.com/zidle/kancelarske-zidle/20-kancelarska-zidle-tara-kloub.php mam chlapca a dievča, tak sme kupili rovnake a v neuitralnej farbe

  • Lenka
    10.09.2020, 19:27

    ja som si spravila predčasne Vianoce a kupila som si nove auto a zariadila novu pracovnu(stol, skrine, kancelarska stolička, komoda)

+ -
Príspevkov: 20