Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Zdravie detí

Tinka, 14.02.2017 18:20

Optika

V ktorej optike ste nechali deťom zmerať zrak a zhotoviť okuliare? Chcem nejakú lepšiu a samozrejme cenovo dostupnú. Zároveň Vás prosím o hodnotenia optík s ktorými máte skúsenosť. Nerada by som experimentovala so zrakom svojho drobca.

  • MarketaBon78
    16.02.2017, 16:49

    Najlepším riešením je keď zrak vyšetrí lekár. A ak je spojený s nejakou optikou tak je to super. My sme si s manželom zamilovali optiku exclusiv a aj náš syn má prvé okuliare od nich a nebol problém s vyšetrením priamo na mieste. Samozrejme sme sa dopredu objednali ale strávili sme tam tak 30 minút aj s výberom okuliarok.

  • Tinka autor
    16.02.2017, 17:00

    O tejto optike som už čítala. Ďakujem že ste zareagovala. Prosím Vás pri okuliaroch nebol problém s tým, že by boli ťažké? Pár rámov sme skúšali v meste a zdali sa nám ťažké. 

  • MarketaBon78
    16.02.2017, 17:03

    Nie, nie rámy od nich (optikaexclusiv.sk) sú ľahulinké. Ja mám nesmrteľnú klasiku chanel a sú ako pierko a synove sú rovnako ľahunké ale už neviem akú presne značku to má. Manžel viem že má Lindberg a sú úkažkové doslova. Majú ozaj dobrý pomer kvalita cena. 

+ -
Príspevkov: 3