Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 02.09.2014 16:22

grafity na dome

Ahojte, ja už som zúfalá. Po neviem koľký krát máme popísaný dom grafitmi. Akože ja to beriem, že sa chcú prezentovať a niektoré sú fakt umelecké diela, keď sú pekné obrázky, ale nie na cudzom majetku. A toto čo mám na dome, tie čarbanice a neide to ani dole. Umývala som to kadečím, musela som nanovo celé dve strany maľovať. Neviete mi poradiť, ako čo by zabralo na to popísané, nechcem zas dať 200 € za novú fasádu. Už som premýšľala, že kamery nech ich aspoň chytia.

  • anonym
    03.09.2014, 09:22

    Ahoj,
     
    podlamna osvetlenie na pohyb, nejaky silny reflektor, oni to robia pod ruskom tmy, ak tam pridu a nieco ich osvieti, neviem ci si trufnu...
    Vela stastia.
    Mia

  • anonym
    11.09.2014, 17:01

    Napríklad my máme umývateľnú omietku, tak možno to by ti trebalo. A neskúšala si prípravok proti grafitom? Môjmu bývalému šéfovi popísali fasádu na firme, ale mal tam kamery, tak policajti ich hneď našli. Tak ich potrestal, že sa poskladali na prípravok a museli to sami umyť a viem, že to pekne zišlo dole. Nebolo vidieť ani fliačik.

  • anonym autor
    29.09.2014, 13:22

    Ahoj, ďakujem. Isto si to dáme, teraz hlavne bojujem s tým, aby to nebolo vidno už Cry

  • anonym autor
    29.09.2014, 13:25

    Noo popravde máme vraj umývateľnú omietku, skúšala som to umývať s rôznymi prípravkami, ale stále vidno tie obrysy. Už neviem čo vyskúšať. Nevedela by si mi poradiť názov toho prípravku? Všetky možné veci som už skúšala a potom to asi budem musieť zas maľovať alebo ja už neviem popravde čo s tým.

  • anonym
    13.10.2014, 19:21

    Zistila som ti, že sa to volalo grafitix grafisolv. Objednával to cez internet, ale som si nezapamätala stránku, tak som mu hovorila aby mi poslal mailom link, ak máš záujem tak ti to tu hodím?

  • anonym autor
    24.11.2014, 16:58

    Nemusíš dík, objednala som si to cez net, po tom ako si mi dala názov. Je to niečo také? http://www.lechstav.sk/sk/katalog-stavebnych-materialov/omietky/weber-terranova-1/podkladne-natery/grafitix-grafisolv-7802-5kg Síce ty asi nebudeš vedieť. Fakt to pomohlo. Zišlo to super, škoda že som o tom nevedela skôr. Nemusela som sa toľko trápiť s drhnutím a kúpou všakovakých prípravkov. Samozrejme, reflektory a kameru na bránu som si zaobstarala tiež. Keby vám náhodou niekedy trebalo, vrelo odporúčam. A keď dostanem do rúk tých spratkov, neviem čo s nimi urobím.

  • anonym
    25.04.2016, 15:22

    my sme reflektor dali pri garáž a odvetedy, máme pokoj :)

  • anonym
    30.04.2016, 09:56

    on sa sám aj zažne?

  • anonym
    04.05.2016, 18:53

    urcite ano ved bez toho by to nemalo zmysel

  • anonym
    19.05.2016, 20:10

    dat dvojmestrovy plot :)

  • anonym
    27.03.2017, 13:16

    Dvojmetrový plot nie je riešením podľa mňa )

  • anonym
    05.04.2017, 15:19

    Každý považujeme niečo iné za riešenie :)

  • anonym
    06.04.2017, 15:34

    Jednoznacne kamery! Alebo zuriveho psa :-)

  • anonym
    07.04.2017, 09:02

    No to veru neviem ako by som reagovala ak by som mala pocarbany dom. Ono plot ani pes nie je nejake riesenie. Oni ked chcu tak si najdu sposob ako pocarbat ale tak tie lampy na pohyb nie su zly napad podla mna by ich to dost prekvapilo.

  • anonym
    17.05.2017, 14:42

    Ani to radšej nerieš, nech sa ti niečo také neprihodí ;)

+ -
Príspevkov: 18