zavrieť
zavrieť
zavrieť

Terapia pevným objatím - 1. časť
(spať na článok)

Pridať nový komentár

Nový príspevok

Diskusia

Zobrazovať tickery
 • + nový príspevok
  anonym 12.11.2009, 15:56

  Zaujímavý a dobrý článok. Ani som netušila, že vo svojej výchove uplatňujem nejakú odborníkmi uznávanú a skúmanú terapiu. A potvrdzujem, že naozaj to funguje.

 • + nový príspevok
  anonym 13.11.2009, 01:46

  Ja cakam babatko v Maji, zatial mam iba macku a musim priznat, ze pri nej uplatnujem taktiku ignorovania. To ignorovanie ma boli asi takisto ako aj moju macku. Urcite v buducnosti vyskusam terapiu pevnym objatim pri dietatku, pri manzelovi aj pri domacich milacikoch. :tup:

 • + nový príspevok
  anonym 13.11.2009, 09:36

  anonym napísal: Ja cakam babatko v Maji, zatial mam iba macku a musim priznat, ze pri nej uplatnujem taktiku ignorovania. To ignorovanie ma boli asi takisto ako aj moju macku. Urcite v buducnosti vyskusam terapiu pevnym objatim pri dietatku, pri manzelovi aj pri domacich milacikoch. :tup: My mame tri macky, dvoch psov a nielen ja, ale aj cela nasa rodina pri nich uplatnujeme "terapiu pevneho objatia" stale. Ani na chvilku nepochybujem o tom, ze sa tak budem chovat aj k svojmu dietatu, kedze sa tak chovam aj vo vztahu. Este ked sme pri tych mackach, teraz su sice uz vykastrovane, ale este predtym sme macke umoznili aby mala maciatka a musim povedat, aj ked sa to mozno bude niekomu zdat neprimerane prirovnanie, ale macky su uzasne matky. Bolo to nieco neuveritelne sledovat nasu macku aku neskutocnu lasku venuje svojim macencom, ako sa o nich stara.

 • + nový príspevok
  anonym 13.11.2009, 11:45

  vždy som sa snažila dieťa si privinúť, keď plakalo ale aj keď sa hnevalo a bolo v poriadnom amoku. Ale ja som ho nikdy nedokázala udržať až do konca. Doteraz nechápem, ako môže mať také malé nahnevané dieťa takú veľkú silu, že sa mi vždy vyvlečie. Tiež sa stáva, že keď v tej chvíli sa objaví na obzore tatino, tak okamžite naťahuje ruky k nemu a k nemu sa pritúli. Neviem už ako na to, ale budem skúšať ďalej...:s

 • + nový príspevok
  vika 12.06.2013, 23:39

  Odporúčam každému prečítať si vyjadrenie Ministerstva zdravotnictva ČR <span style="font-family: arial, sans-serif; color: #444444; font-size: x-small;"><span style="line-height: 14.53125px;">a Asociace pomahajíci lidem s autizmem.....terapia pevným objatím je násilie páchané na bezbranných deťoch

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Anketa

Žiadna aktuálna anketa