Dieťa

Zoradiť podľa:
Strana: 1 2 3 10

Bábätko a náušnice?(MAMA a ja)

Premýšľate nad prepichnutím uší svojej dcérky?

Pridané: 03.07.2014

Separačná úzkosť u detí(PhDr. Gabriela Kanalašová)

Väčšina z nás, rodičov, to veľmi dobre pozná – kľudné, usmievavé dieťatko schopné byť v opatere iných ľudí, samé sa pohrať sa z ničoho nič, zo dňa na deň, stane plačlivé, keď od neho odbehnete len na toaletu či do vedľajšej miestnosti. Neustále si vyžaduje vašu pozornosť, pri nikom inom nechce byť. Aj to sú prejavy separačnej úzkosti u detí. Čo to teda separačná úzkosť je a ako ju zvládnuť?

Pridané: 24.05.2014

Nikto mi nerozumie...(Ivana Brončeková)

Slovník, ktorému mu by som ako matka mala rozumieť, no občas mi to robí starosti.

Pridané: 09.05.2014

Malý sebec(Jarka Blahová)

Posadila ho na koberček v detskej izbe a odišla. Malý – sotva ročný drobec – usedavo plakal a nevedel sa utíšiť. Nechápal, prečo mama odišla.

Pridané: 22.04.2014

Prerezávanie mliečnych zúbkov

Prerezanie prvého zúbka je pre rodičov významným časovým medzníkom. Bezzubý úsmev dieťatka viac neuvidia a v krátkom čase sa už budú prerezávať všetky ďalšie zúbky.

Pridané: 21.04.2014

Čo s množstvom hračiek?(PhDr. Gabriela Čásarová, PhD.)

Možno ste sa už aj vy niekedy pozastavili nad otázkou, čo robiť s množstvom hračiek, ktoré vaše dieťa má a ktoré už nepoužíva, pretože je už na ne veľké alebo im už jednoducho nevenuje pozornosť. Určite ich nezahadzujte, ponúkame niekoľko tipov, čo sa dá s nimi spraviť.

Pridané: 31.01.2014

Ako prekonať únavu po prebdenej noci pri bábätku?

Iste aj vy poznáte tie dni, kedy po prebdenej noci nevládzete ani žiť... nechajte sa inšpirovať tipmi od nás, aby ste únavu a vyčerpanie prekonali!

Pridané: 09.01.2014

Každodenná hygiena detí(Mgr. Martina Pašková)

Hygiena patrí k základným návykom každého z nás a v tejto oblasti platí ešte o čosi viac ako inde, že čo svoje deti v rannom detstve naučíme, neskôr ako keby našli. Už od veku jedného roka môžeme viesť detičky k samostatnosti  a opakovať im, aké je nesmierne dôležité umývanie ručičiek, zúbkov a kúpanie sa.

Pridané: 24.11.2013

Testovanie látkových plienok – Prvé dojmy testovateliek (Daniela Škrípková, Eva Vavráková)

Nedávno sme vám predstavili štyri mamičky, ktoré sa podujali testovať 5 rôznych značiek látkových plienok. Od začiatku testovania ubehli takmer 2 týždne a my vám prinášame ich prvé skúsenosti.

Pridané: 30.10.2013

Testujeme látkové plienky(Daniela Škrípková, Eva Vavráková)

Aj vy uvažujete nad kúpou látkových plienok? Na trhu sú k dispozícii desiatky značiek, v ktorých sa začínajúca mamička len ťažko orientuje. Isto si kladiete otázky: Oplatí sa mi do látkových plienok investovať? Nebudem neskôr sklamaná? Aby sme vám uľahčili rozhodovanie, prinášame vám seriál o látkových plienkach, ktorý sme pre vás pripravili v spolupráci s portálom www.babyrecenzie.sk a internetovým obchodom www.latkujeme.sk.

Pridané: 29.10.2013

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Anketa

Žiadna aktuálna anketa