zavrieť
Nahlásiť článok

On sa nudí v tom tele

15.05.2013 solam
  • Hodnotenie: 5
    [hodnoťte kliknutím]
  • Prečítané: 3592x
  • Diskusia: 0

Snáď už samotný nadpis hovorí za všetko....

Ako som tak prišla s mojím synom z pôrodnice, celé dni nič nerobil, len chúďa plakal. Každé ráno bol od štvrtej hore s veľkým plačom a takto to šlo deň za dňom.

Prešlo pár mesiacov a môj syn sa teraz stále smeje. Ani neviem kedy nastal ten zlom, ale odkedy prišiel na to, že sa dá robiť aj niečo iné okrem plaču, spáva do siedmej a ráno sa budí s úsmevom na tvári. Milujem ten jeho úsmev :).

Môj drahý je príliš akčný človek. Neobsedí ani minútu, stále niečo musí robiť... Najradšej sa motá niekde v záhrade. A náš syn je zrejme celý po ňom.

Jedného dňa sme malému kúpili hraciu hrazdičku. Trafili sme do čierneho. „On potrebuje toto Jani, niečo akčné, nie iba pozerať na strop“. Zahlásil mi drahý, keď ho videl ako sa usmieva na meniace sa svetielka a hudbu na hrazdičke. „Ja viem, že on sa nudí v tom tele, on je uväznená osobnosť v detskom tele“. S týmito slovami mi máta hlavu môj drahý vždy, keď vidí Lukiho, ako spokojne vyzerá, keď mu zapnem hrazdičku. Nudí sa vo vlastnom tele? Nikdy by ma nič také nenapadlo a doteraz neviem, ako na to môj drahý vôbec prišiel, ale asi pozná nášho syna lepšie ako ja :). Nuž, napokon chlapi vždy držia spolu a zrejme sa nejako telepaticky dohovorili :D. Ja už dnes poznám meniace sa melódie úplne naspamäť. Síce sú pisklavé, môjmu malému zrejme vyhovujú. Mám pocit, že by bol najradšej, keby už mohol chodiť :D. Síce má necelé 3mesiace, už teraz sa dvíha, aby mohol sedieť a blaboce od rána do večera :).

Asi som chcela mať z neho batoľa čo najdlhšie..... Hmm, áno, môžem byť na druhej strane rada, že nemám "nudné" dieťa a dni mi bežia s ním príliš rýchlo :)

Súvisiaca diskusia (0) Pridajte reakciu »

  • Buďte prvý, ktorý pridá reakciu na článok

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Nové na blogu

NAJ články v blogu

Blog kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 1 2 3 4 5 6

Články podľa abecedy

Blogeri podľa abecedy