PR

09.07.2013

ŠKODA vytvorila rekordnú slovenskú omaľovánku. Maľovalo ju 1 800 detí

ŠKODA AUTO Slovensko v spolupráci s portálom www.kamsdetmi.sk niekoľkonásobne prekonala slovenský rekord v najväčšej detskej omaľovánke. Rekordné dielo má takmer 113 m2, maľovalo ho spolu 1 800 detí a na jeho výrobu sa použilo 1 620 pasteliek a rovnaký počet voskoviek.

„Rád by som poďakoval a zablahoželal všetkým zapojeným deťom k úspechu. Cieľom projektu bolo prekonať súčasný rekord a spoločne sa zabaviť, čo sa vďaka bohatej účasti až 1 800 detí podarilo dokonca niekoľkonásobne. ŠKODA Rekordná omaľovánka s rozmermi takmer 113 m2 je tak novým oficiálnym slovenským rekordom,“ uviedol Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Všetky diely omaľovánky boli v piatok 28. júna spojené do jedného celku v bratislavskom OC Central, kde deti rekordne veľkú omaľovánku domaľovávali. Všetky deti, ktoré sa do maľovania aktívne zapojili, boli obdarované a odfotené s maskotmi. Svoju fotografiu si môžu nájsť na rodinnom portáli www.kamsdetmi.sk. Na záver bola omaľovánka za účasti notára vyhlásená za nový slovenský rekord.

ŠKODA Rekordná omaľovánka pozostáva z niekoľko čiastkových kusov, ktoré maľovali deti počas medzinárodného dňa detí v ôsmich slovenských mestách, konkrétne v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici, Poprade a v Košiciach. Týchto osem dielov dopĺňa štvorica omaľovánok vytvorených deťmi u autorizovaných predajcov značky ŠKODA.

 

Hodnotenie: 0
[hodnoťte kliknutím]

Súvisiaca diskusia (0)Pridajte reakciu »

  • Buďte prvý, ktorý pridá reakciu na článok

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Aktuálne vydanie

Anketa

Žiadna aktuálna anketa