PR

17.12.2013

Kristína Farkašová sa zahrala na Mikuláša a obdarovala hlohoveckých škôlkarov

Materská škola  Margarétka z Hlohovca sa stala jednou z desiatich slovenských najobľúbenejších a najaktívnejších škôlok. Vďaka tomu získala od spoločnosti Philips AVENT darčeky, ktoré v predvečer Mikuláša deťom odovzdala herečka Kristína Farkašová.

Okrem detí sa z výhry tešili aj pani učiteľky. „Darčeky dostanú deti pod stromček ako odmenu za úsilie zdravo sa stravovať,“ vysvetlila pani riaditeľka Anna Vančová. Škôlka Margarétka sa totiž zameriava práve na zdravé stravovanie, aktívne je zapojená do viacerých programov podporených aj Európskou úniou.

V projekte AVENT pre materské školy vyhrali škôlkari milé nálepky na steny, praktické zošity pre predškolákov i detský riad na každodenné použitie. Darčeky deťom odovzdala Kristína Farkašová, ktorá sa s nimi zabavila a na stenu im nalepila aj prvú nálepku – ovečku Kristínu. „Teším sa, že som mohla podporiť projekt AVENT pre škôlky, ktorý zlepšuje prostredie v materských školách. Aby sa na tieto miesta deti vždy tešili. Aj vďaka takýmto maličkostiam.“

MŠ Margarétka prihlásila do projektu aktívna mamička. „Veľmi jej za to ďakujeme,“ neskrývala úsmev pani riaditeľka. Škôlka získala presne 447 hlasov vďaka podpore rodičov, známych a priateľov škôlky. Hlasovanie prebehlo v priebehu novembra na stránke www.aventpreskolky.sk. Deväť ďalších ocenených škôlok je z Oravy, ale najmä z východného Slovenska a darčeky dostanú v najbližších dňoch. Menšie balíčky získalo aj sto najrýchlejších materských škôl, ktoré sa do projektu zaregistrovali ako prvé. Celkovo sa ich do projektu prihlásilo 188 z celého Slovenska.

Programom AVENT pre škôlky Philips ďakuje všetkým pani učiteľkám, opatrovateľkám a spolupracovníkom materských škôl za ich úsilie venované podpore rozvoja našich detí.

Hodnotenie: 0
[hodnoťte kliknutím]

Súvisiaca diskusia (0)Pridajte reakciu »

  • Buďte prvý, ktorý pridá reakciu na článok

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Aktuálne vydanie

Anketa

Žiadna aktuálna anketa