PR

Zoradiť podľa:
Strana: 1 2 3 28

KAM S DEŤMI? Pod náš najvyšší Gerlach predsa! SLIEZSKY DOM - na želanie aj psie záprahy

Premýšľate, kde si s deťmi užiť zimu či leto dosýta? Horský hotel Sliezsky dom vám poskytne to pravé útočisko.

Pridané: 02.02.2016

Ako si užiť kúpeľ spolu s ním?

Kúpeľ je super. Bublinky, nádherná vôňa, tlmené osvetlenie, pohoda, najlepšie s obľúbenou hudbou. Dokonalý relax, ktorý dokáže zmyť sivosť zimných dní a poteší aj ubolenú dušu. Lenže aj táto super idylka má malý háčik. Pridlhé máčanie sa v teplej vode nesvedčí žiadnej pokožke, a už vôbec nie suchej a citlivej. Čo s tým? Vzdať sa tohto...
Pridané: 01.02.2016

Na všetky jesenné neduhy

Zima tento rok neprišla v svojej plnej sile a tak je obdobím, kedy sa prechladnutie, bolesť v krku či nádcha vyhne málokomu. 

Pridané: 29.01.2016

Allianz – SP je opäť najúspešnejšia

Získala osem Zlatých mincí 2015 za produkty aj ocenenia „Najinovatívnejšia poisťovňa“ a „Objav roka“.

Pridané: 26.01.2016

Petite&Mars prináša produkty pre slovenské mamičky

Spoločnosť ags 92, ktorá stojí za najväčšou sieťou predajní s detským sortimentom na Slovensku predeti.sk, pokrstila vlastnú značku Petite&Mars. Značka pokrýva všetky potrebné kategórie od kočíkov a autosedačiek cez postieľky a hračky až po detský riad.

Pridané: 06.01.2016

Alkohol na svahu sa nemusí vyplatiť

Pokojné vianočné sviatky zvyknú v závere roka vystriedať oveľa bujarejšie oslavy Silvestra. Mnohí Slováci trávia prelom rokov na lyžiarskych svahoch. A hoci k vítaniu nového roka patrí aj prípitok, ak sa chystáte na svah, s alkoholom to radšej nepreháňajte.

Pridané: 30.12.2015

iPad ako pomocník pre deti so špeciálnymi potrebami vo výučbe

Technológie dokážu výrazným spôsobom pomôcť vo výučbe detí so špeciálnymi potrebami. Operačný systém iOS vďaka svojej funkcii „Prístupnosť“ umožňuje využitie mobilných  zariadení (napr. Tabletov) pre všetky typy postihnutia takýchto detí. Ale nielen táto funkcia pomáha deťom so špeciálnymi potrebami vo výučbe. Je to aj obrovské množstvo aplikácií, ktoré výrazným spôsobom menia výučbu týchto detí.

Pridané: 23.12.2015

Deti, ktoré sa starajú o svoje zúbky, sa čerta báť nemusia

Deti milujú sladkosti, radi maškrtia po celý rok a užívajú si každú špeciálnu príležitosť.

Pridané: 04.12.2015

Nemusíte sa na škôlku vykašľať

Ráno sychravého dňa v škôlkarskej šatni. Máloktoré z detí občas nezakašle. Ale kde je tá hranica, kedy ešte dieťa dať do škôlky a kedy treba ostať doma? Je to večný spor medzi mamičkami, pedagógmi aj pediatrami.

Pridané: 25.11.2015

Zoznámte sa s rodinkou Nestlé vrecúšok

Keď príde na tému zavádzania prvých príkrmov, mamičky dlho zvažujú, aké potraviny bábätku do stravy zaradiť. Zvlášť dbajú na kvalitu a množstvo jednotlivých zložiek. Preto rodinka vrecúšok od Nestlé ponúka rozmanitý výber príchutí, a pritom neobsahuje pridaný cukor, konzervanty, ani umelé farbivá.

Pridané: 11.11.2015

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Aktuálne vydanie

Anketa

Žiadna aktuálna anketa