PR

Zoradiť podľa:
Strana: 1 2 3 26

DETSKÉ KRÁĽOVSTVO PRINESIE LIPTOVU NAJVÄČŠIU ZÁBAVNÚ HALU PRE DETI( )

Druhý májový víkend bude stredisko VILLA BETULA RESORT*** pri Liptovskej Sielnici plné detského smiechu a zábavy. Po šiesty krát tu otvoria brány najväčšieho podujatia pre rodiny s deťmi - PRVÉHO DETSKÉHO KRÁĽOVSTVA V LIPTOVE.

Pridané: 04.05.2015

Správna starostlivosť o citlivú detskú pokožku(PR článok)

Detská pokožka je veľmi jemná a citlivá. Je to vidieť nielen na prvý pohľad, ale tiež pri spoločnom maznaní, hladkaní alebo kúpaní detí. Niekedy môže pokožka negatívne reagovať na nové oblečenie, zle zvolený prací prostriedok, kozmetiku, ale aj na jedlo.

Pridané: 13.04.2015

Trojkolka vozí deti už celé generácie

Všimli ste si, o koľko sú deti aktívnejšie ako dospelí? Milujú naháňačky, skákanie, šplhanie po stromoch...

Pridané: 06.03.2015

Posviatočné čistenie nezanedbávajte. Prihliadajte však na to, kam pustíte svokru.

Inšpirujte sa pár krokmi od firmy na upratovanie bytov Topservis, ako dôkladne upratať takmer bez námahy, aby ste mali čisto cez sviatky, ale aj po nich. Načo chcieť objaviť znovu koleso, keď to už bolo dávno vynájdené profesionálmi v obore. Jednoducho zájdeme po rady do firmy na hĺbkové tepovanie sedačiek Topservis a postupujeme podľa ich rád: ,,Spíšte si...
Pridané: 04.02.2015

FYZICKY AKTÍVNE DETI DOSAHUJÚ LEPŠIE VÝSLEDKY V ŠKOLE

Pravidelná fyzická aktivita ako aj aktívne športovanie majú priamy vplyv na fyzické zdravie dieťaťa, pričom pravidelná účasť na fyzických aktivitách v detstve je spojená so zníženým percentom výskytu kardiovaskulárnych a iných zdravotných problémov v mladosti a dospelosti.

Pridané: 23.12.2014

Ozvláštnite si prípravu vašich dezertov ako aj vaše pečenie so SweetFamily 1-2-3 Rote Grütze

Prinášame vám novinku, ktorá ochutí akýkoľvek váš recept a dodá mu sviežu ovocnú príchuť.

Pridané: 01.12.2014

Paulusa a Ihnačáka môžete mať doma aj vy!

Lidl pred Vianocami rozdá kuchárske knihy. Nazbierajte päť nálepiek a jedinečná kniha s dvoma skvelými receptami na každý týždeň v roku je vaša!

Pridané: 13.11.2014

Svetlo strach z tmy zaženie(PR článok)

Bojíte sa tmy? Isto, každý z nás má nepríjemné pocity, keď je v cudzom prostredí, v lese, tmavých nočných uličkách, ale vo vlastnej posteli?

Pridané: 06.11.2014

KÁVA • ČAJ • ČOKOLÁDA tradične/ netradične

Predstavte si chladný, sychravý novembrový víkend. Je hmla, prší, sneží a možno sa dejú všetky tri veci naraz. Čo s takým víkendom? Kam ísť? Hlavne niekde, kde je teplo, však?

Pridané: 27.10.2014

Prevencia už od narodenia s ATODERM PRÉVENTIVE.

Až 60 % detí sa narodí so sklonom k veľmi suchej koži a približne u tretiny z nich sa ešte pred prvými narodeninami rozvinie atopická dermatitída. V Laboratoire BIODERMA sme našli spôsob, ako účinne oddialiť jej nástup.

Pridané: 13.10.2014

Prihlasovanie

Zabudli ste heslo

Zaregistrujte sa a vstúpte do sveta Mama a ja!
Registrácia

Anketa

Žiadna aktuálna anketa