Táto stránka funguje v ľubovoľnom prehliadači, najlepšie však vyzerá v prehliadačoch podporujúcich HTML 4.0 a CSS 2. Ak čítate túto správu, váš prehliadač zrejme dostatočne nepodporuje CSS. Stránku vidíte bez pokročilejšieho formátovania, ale s plne prístupným kompletným obsahom.




Dnes je 18. máj 2012, meniny má Viola.
Pridajte sa k fanúšikom MAMA a ja na Facebooku. Pošlite nám svoj článok.

Zaregistrujte sa a získajte prístup k novinkám!
Ak sa chcete odhlásiť kliknite sem

Zobraziť všetky fotoalbumyVytvoriť fotoalbumPridať obrázokFotoalbum - pomoc



Pozvánka do cestovateľského kina


Milí priatelia!

Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň a návštevy nášho cestovateľského kina! Tentoraz si Vás dovoľujeme pozvať na mimoriadne podujatie:

V nedeľu 19. apríla o 14:00 hod.  príde vzácna návšteva: tibetskí mnísí z malého kláštora Lhodak Gaden Dhonnyiling Monastery, ktorí prichádzajú do strednej Európy vrámci svojho kulturného turné. V Bratislave budú hosťami výstavy "Tajomná Šangrila" (viac o ich programe tu), v Horskom Parku budú prebiehať diskusie, tance a meditácie. Výťažok z podujatia bude slúžiť na podporu budhistického kláštora v indickom exile.

 

V nedeľu 19. apríla o 18:00 hod. ožije útulná Lesná škola rozprávaním Vladimíra Beňadika a Ivany Viskupovej o IRÁNE - expedícia Damavand neznamenala len pokus o dobytie najvyššieho vrcholu tejto krajiny, ale aj snahu o nahliadnutie za jej priedomie ... viac info nájdete tu.

Od Nového roka sú všetky premietania spojené so vstupným 1€ a diváckou anketou o najlepšie premietanie a milé cestovateľské ceny!

 

P.S. Nenechajte si ujsť jedinečnú výstavu "Tajomná Šangri-la", ktorú partnersky podporujeme ... viac na http://www.sangri-la.sk/!

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)
Pridať prvý príspevok
 
 

 

Chcem nakupovať v burze Chcem predávať v burze